Netflix'in üyelik ücretlerine zam geldi!

Netflix'in üyelik ücretlerine zam geldi!
Netflix'in üyelik ücretlerine ülkemizde de zam geldi. Daha önce başta A.B.D. ve İngiltere olmak üzere çeşitli ülkelerde de zam yapan online yayın platformu, ülkemizde hizmet verdiği üç planın fiyatlarında ikişer lira yükseltmeye gitti.

Buna göre Türkiye’de 15.99 TL olan temel üyelik paketinin fiyatı 17.99 TL'ye, 27.99 TL olan standart üyelik paketinin fiyatı 29.99 TL ve 39.99 TL olan özel üyelik paketinin fiyatı 41.99 TL oldu. Fiyatlar bugünden itibaren geçerli olacak. 20 Temmuz'la birlikte bir aylık ücretsiz kullanımı sona erenlerden de benzer şekilde güncel fiyatlardan ödeme alınacak.Hürriyet'ten Selim Öztürk'ün haberine göre Netflix’ten yapılan açıklamada şu değerlendirmelere yer verildi:

“Dünya genelinde yaratıcı topluluklarla birlikte çalışıyor, nitelikli yapım ve filmlere odaklanıyoruz. Hem yeni dizi ve filmlere hem de ürünümüzü geliştirmeye yönelik gerçekleştirdiğimiz ciddi yatırımlar nedeniyle zaman zaman üyelik ücretlerimizi yeniden düzenliyoruz. İçeriklerimizi mümkün olduğunca çok sayıda kişinin izleyebilmesi için fiyat değişikliğini minimumda tutmaya özen gösterdik"

Netflix'in sunduğu üç farklı planın özellikleri şu şekilde:
  • Temel Plan: 1 ekranlı plan SD (Aynı anda tek bir cihazda, Standart Çözünürlük)

  • Standart Plan: 2 ekranlı plan HD (Mevcut olduğunda Yüksek Çözünürlük ile, aynı anda iki cihazda)

  • Özel Plan: 4 ekranlı Plan HD/UHD 4K (Mevcut olduğunda Yüksek Çözünürlük ve Ultra Yüksek Çözünürlük ile, aynı anda dört cihazda)


BİZE YAZIN!
Ad
Soyad
e-mail
Mesajınız
GÖNDER