Daniel Radcliffe, Netflix'in Unbreakable Kimmy Schmidt dizisinin interaktif bölümünde yer alacak

Daniel Radcliffe, Netflix'in Unbreakable Kimmy Schmidt dizisinin interaktif bölümünde yer alacak
Netflix'in Ocak ayında dördüncü sezonuyla final yapan dizisi Unbreakable Kimmy Schmidt'ten interaktif bir bölümm geleceği Mayıs ayında duyurulmuştu. Bölümün kadrosuna Daniel Radcliffe de dahil oldu.

Dizinin interaktif bölümü 2020'de ekranda olacak. Özel bölümün başrolünde Ellie Kemper, Tituss Burgess, Jane Krakowski ve Carol Kane yer alacak. Kadroya dahil olan Radcliffe'in rolü ise şimdilik bilinmiyor. Özel bölümün hikayesinin üç farklı eyalette geçeceği ve Kimmy'nin başından geçen tuhaflıkları bu sefer izleyenlerin yöneteceği belirtildi. Ayrıca Kimmy'nin bölümde evlenmesi bekleniyor.

Universal Television ve Netflix'in yapımcılığını üstlendiği komedi dizinin hikayesi kıyametin geldiğine inanan bir grup kadınla birlikte bir sığınağa kapanan Kimmy'nin 15 yıl sonra buradan kurtulmasıyla başlıyor. Kimmy, tamamen yabancı olduğu bu dünyada kendine yeni bir hayat kurmaya çabalıyor. Yapımcılığını Tina Fey'in ve Robert Carlock'un üstlendiği Unbreakable Kimmy Schmidt, ilk üç sezonuyla 16 Emmy adaylığı kazandı.


BİZE YAZIN!
Ad
Soyad
e-mail
Mesajınız
GÖNDER