Orlando Bloom’lu ve Cara Delevinge’li yeni dizi Carnival Row 30 Ağustos'ta başlıyor

Orlando Bloom’lu ve Cara Delevinge’li yeni dizi Carnival Row 30 Ağustos'ta başlıyor
Online yayın platformlarından Amazon'un yeni dizisi Carnival Row 30 Ağustos'ta başlıyor. Başrollerine Orlando Bloom’un ve Cara Delevinge’in yer aldığı yeni dizinin kadrosunda David Gyasi, Karla Crome, Indira Varma ve Tamzin Merchant da yer alıyor.

İlk olarak 2015'te proje haberi gelen diziyi o dönemde Guillermo del Toro'nun hazırlayacağı açıklanmıştı ancak yeni diziyi Teen Wolf'un yapımcılarından Rene Echevarria yazacak ve yürütücüsü olarak görev alacak. 

İnsanların ve doğaüstü canlıların bir arada yaşadığı dünyada geçen hikayede, bu iki taraf arasındaki tansiyonun zaten yüksek olduğu bir dönemde faili meçhul olan cinayetler araştırılacak. Yüksek bütçeli dizinin sezonu sekiz bölüm sürecek. Bloom, bir şov kızının cinayetiyle ilgilenmeye başlayan dizinin ana karakteri Rycroft Philostrate'yi; Delevingne de Vignette Stonemoss isimli evini bırakıp Burgue'a gelen ve sırları olan bir mülteciyi canlandıracak.

Gyasi, zenginlerin yaşadığı bir muhite taşınan Agreus isimli yarı keçi yarın insanı canlandıracak. Merchant, ailesinin geleceği için Agreus’u kendine fırsat gören Imogen adındaki genç bir kadına hayat verecek. Crome, savaş yüzünden evinden uzaklaşmış ve Carnibal Row’da bir genelevinde çalışmak zorunda kalan Tourmaline karakterini oynayacak. Varma ise Burge şehrini yöneten güçlü ailenin başındaki muhteşem ve kurnaz Piety Breakspear’i oynayacak.
BİZE YAZIN!
Ad
Soyad
e-mail
Mesajınız
GÖNDER