Carnival Row'un kadrosu genişlemeye başladı

Carnival Row'un kadrosu genişlemeye başladı
Indira Varma (Game of Thrones)
Online yayın platformlarından Amazon’un haziran ayında Carnival Row isimli fantastik türde yeni bir diziye onay verdiğini duyurmuştuk. Hatta ardından başrollerinde Orlando Bloom’un ve Cara Delevinge’in olacağı açıklanan kadrosu genişlemeye devam ediyor.

Diziye şimdi de David Gyasi, Karla Crome, Indira Varma ve Tamzin Merchant da katıldı.

İlk olarak 2015'te proje haberi gelen diziyi o dönemde Guillermo del Toro'nun hazırlayacağı açıklanmıştı ancak yeni diziyi Teen Wolf'un yapımcılarından Rene Echevarria yazacak ve yürütücüsü olarak görev alacak. Sezonu sekiz bölüm sürecek olan yüksek bütçeli dizinin çekimlerine 2018 sonbaharında başlanacak ve 2019'da yayına girecek.

İnsanların ve doğaüstü canlıların bir arada yaşadığı dünyada geçen hikayede, bu iki taraf arasındaki tansiyonun zaten yüksek olduğu bir dönemde faili meçhul olan cinayetler araştırılacak.

Gyasi, zenginlerin yaşadığı bir muhite taşınan Agreus isimli yarı keçi yarın insanı canlandıracak. Merchant, ailesinin geleceği için Agreus’u kendine fırsat gören Imogen adındaki genç bir kadını canlandıracak. Crome, savaş yüzünden evinden uzaklaşmış ve Carnibal Row’da bir genelevinde çalışmak zorunda kalan Tourmaline karakterini oynayacak. Varma ise Burge şehrini yöneten güçlü ailenin başındaki muhteşem ve kurnaz Piety Breakspear’i oynayacak.


BİZE YAZIN!
Ad
Soyad
e-mail
Mesajınız
GÖNDER