Cara Delevingne, Carnival Row dizisinin kadrosuna katıldı

Cara Delevingne, Carnival Row dizisinin kadrosuna katıldı
Online yayın platformlarından Amazon'un Carnival Row isimli fantastik türde yeni bir dizi yayınlayacağını haziran ayında duyurmuştuk. Dizinin başrolünde ünlü oyuncu Orlando Bloom'un yer alacağı ise birkaç gün önce belli olmuştu. Kadın başrolün ise Cara Delevinge olacağı açıklandı.

Yeni diziyi Teen Wolf'un yapımcılarından Rene Echevarria yazacak ve yürütücüsü olarak görev alacak. Sezonu sekiz bölüm sürecek olan yüksek bütçeli dizinin çekimlerine bu sonbaharda başlanacak ve 2019'da yayına girecek. 

İnsanların ve doğaüstü canlıların bir arada yaşadığı dünyada geçen hikayede, bu iki taraf arasındaki tansiyonun zaten yüksek olduğu bir dönemde faili meçhul olan cinayetler araştırılacak. Delevingne ise Vignette Stonemoss isimli evini bırakıp Burgue'a gelen ve sırları olan bir mülteciyi canlandıracak.

Carnival Row, Bloom gibi Delevingne'in de ilk düzenli televizyon rolü olacak. Modellik yapan Delevingne, bir süredir sinemada da yer alıyor ve son olarak Valerian and the City of a Thousand Planets filminde oynadı.
BİZE YAZIN!
Ad
Soyad
e-mail
Mesajınız
GÖNDER