When They See Us ve Good Girls 31 Mayıs'ta Netflix Türkiye'de!

When They See Us ve Good Girls 31 Mayıs'ta Netflix Türkiye'de!
Netflix Türkiye hafta boyunca pek çok  orijinal yapımı ve lisanslı içeriği ekrana getirmeye devam edecek.

Historical Roasts (27/5/2019)
Ünlü komedyen Jeff Ross, her bölümde tarihten önemli isimleri masaya yatıracağı bir komedi taşlama programıyla Netflix ailesine katılıyor.Chopsticks (30/5/2019)
Yetenekli ancak öz güvensiz bir kadın, arabasını Mumbaili bir hayduttan geri almak için gizemli bir suçludan yardım ister ve dönüştürücü bir deneyim yaşar.Good Girls: 2. Sezon (31/5/2019)
Good Girls'ün 2. sezonunda, kızlar işledikleri suçların sonuçlarıyla başa çıkmak zorunda kalıyor. Beklenmedik gelişmelerse işlerini daha da zorlaştırıyor.


How to Sell Drugs Online (Fast) (31/5/2019)
Eski kız arkadaşını etkilemeye çalışan inek bir çocuk, internet üzerinden uyuşturucu satmaya başlar ve Avrupa'nın en büyük uyuşturucu taciri olur.Vis a vis (31/5/2019)
Patronunun işlediği suçlar yüzünden yedi yıl hapis cezası alan naif Macarena, tehlikeli kadınlarla dolu bir ortama alışmaya çabalar.Bad Blood: 2. Sezon (31/5/2019)
Vito Rizzuto'nun ölümünden beş yıl sonra, Montreal uyuşturucu ticaretinin yeni patronu Declan Gardinier, İtalya'dan gelen bir tehditle karşı karşıyadır.Playing with Fire (Jugar con fuego) (31/5/2019)
Yakışıklı bir adam ve üç kadının kesişen yolları herkesin hayatını değiştirecek ve Kolombiya'da trajik ve kanlı bir hikâyeye dönüşecektir.

Black Spot: 2. Sezon (31/5/2019)
Weiss'ın iyileşmesiyle, kasabalılar onu içinde buldukları tuhaf koşulları ve ölümcül yaralarına rağmen nasıl hayatta kaldığını sorgulamaya başlar.

When They See Us (31/5/2019)
Ava DuVernay tarafından yaratılan, yazılan ve yönetilen dizi, Central Park Beşlisi davası sırasında Amerikan ceza hukukunda yaşanan çöküşü anlatıyor.Oh, Ramona! (1/6/2019)
16 yaşındaki tuhaf genç Andrei, alımlı ancak soğuk okul arkadaşı Ramona'ya delicesine âşıktır. Ta ki tatildeyken göz alıcı otel çalışanı Anemona'yla tanışana kadar.BİZE YAZIN!
Ad
Soyad
e-mail
Mesajınız
GÖNDER