Hakan: Muhafız ve Street Food 26 Nisan'da Netflix Türkiye'de!

Hakan: Muhafız ve Street Food 26 Nisan'da Netflix Türkiye'de!
Netflix Türkiye hafta boyunca pek çok orijinal yapımı ve lisanslı içeriği ekrana getirmeye devam edecek.

Pinky Malinky: 2. Sezon (22/4/2019) 
Pinky Malinky, sosis olarak doğması dâhil her şeye iyi tarafından bakıyor. Yanına en iyi arkadaşlarını alan bu minik sosis, hayatı dolu dolu yaşıyor.

I Think You Should Leave with Tim Robinson (23/4/2019) 
Bu yeni skeç programında Tim Robinson ve konukları, her skeçte birini köşeye sıkıştırarak onu umutsuzca kaçmayı arzulayacak hâle getiriyor.Bonding (24/4/2019)
Kısa süre önce eşcinsel olduğunu açıklayan Pete ile New York'un en iyi dominatrikslerinden Tiff'in yolları kesiştiğinde eski lise arkadaşları alışılmadık bir bağ kurar.


Hakan: Muhafız - 2. Sezon (26/4/2019)
Günümüz İstanbul’unda yaşayan ve kadim bir gizli birlikle olan bağını keşfeden genç bir adam, şehri ölümsüz bir düşmandan kurtarmak için maceraya atılır.


Yankee (26/4/2019)
Teksaslı genç bir adam sınırı geçerek Meksika'ya gider ve burada kötü şöhretli bir uyuşturucu baronuna dönüşür.

Street Food (26/4/2019) 
Chef's Table'ın yapımcılarından, sokak yemeklerini keşfetmeye yönelik küresel ve leziz bir yolculuk.ReMastered: Devil at the Crossroads (26/4/2019) 
Robert Johnson, gelmiş geçmiş en etkili blues gitaristlerinden biriydi. Genç yaştaki ölümünden önce bile hayranları onun şeytanla bir anlaşma yaptığından şüpheleniyordu.

She-Ra and the Princesses of Power: 2. Sezon (26/4/2019)
Adora, bulduğu sihirli kılıç sayesinde efsanevi kahraman She-Ra kimliğine bürünür. O, Ayaklanma'ya katılırken en yakın arkadaşı kötü Horde'la kalır.


BİZE YAZIN!
Ad
Soyad
e-mail
Mesajınız
GÖNDER