Netflix'in yeni dizisi The Society 10 Mayıs'ta başlıyor

Netflix'in yeni dizisi The Society 10 Mayıs'ta başlıyor
Netflix'in yeni dizisi The Society yayın tarihi belli oldu ve ilk tanıtımı yayınlandı. Dizi, 10 bölümlük sezonuyla 10 Mayıs'ta ekranda olacak.

Senaryosunu Chris Keyser'in, yönetmenliğini Marc Webb'in üstlendiği The Society'de Sineklerin Tanrısı'nın hikayesinden esinlendi. Projenin geniş kadrosunda Rachel Keller, Gideon Adlon, Jacques Colimon, Olivia DeJonge, Alex Fitzalan, Kristine Froseth, Jose Julian, Natasha Liu Bordizzo, Alex MacNicoll, Jack Mulhern, Salena Qureshi, Grace Victoria Cox, Sean Berdy, Kathryn Newton ve Toby Wallace yer alıyor.

The Society, yaşadıkları zengin kasabanın benzerine gizemli bir şekilde ışınlanan, ailelerinden uzakta kalan bir grup genci konu alıyor. Neler olduğunu ve eve nasıl dönebileceklerini çözmeye çalışan gençler hayatta kalmak için bir düzen ve ittifak kurmak zorundadır. Yeni dizinin başrolünde Kathryn Newton yer alıyor ve grubun lideri konumuna gelen Allie'yi oynuyor. Ablası Kim'in gölgesinde yaşayan Allie, sorumluluk alma konusunda ona ilham verecek. BİZE YAZIN!
Ad
Soyad
e-mail
Mesajınız
GÖNDER