Santa Clarita Diet ve Osmosis 29 Mart'ta Netflix Türkiye'de!

Santa Clarita Diet ve Osmosis 29 Mart'ta Netflix Türkiye'de!
Netflix Türkiye hafta boyunca pek çok orijinal projeyi ve lisanslı yapımı ekrana getirmeye devam edecek.

Nate Bargatze: The Tennessee Kid (26/3/2019)
Nate Bargatze, bir saatlik stand-up gösterisinde doğup büyüdüğü şehre duyduğu sevgiyi sık sık dile getiriyor. Ne de olsa o bir Tennesseeli.


Ainori Love Wagon: Asian Journey: 2. Sezon (28/3/2019)
Love Wagon tekrar yollarda. Japonya'ya bir partnerle geri dönme umudu taşıyan yedi yabancı, Asya'da yapılacak bir yolculuk için ünlü minibüse biniyor.

El sabor de las margaritas (31/3/2019)
Genç bir kadının ortadan kaybolmasının ardındaki gizemi çözmeye çalışan polis memuru, kadın tacirlerinin peşine düşerken kendi hakkında sarsıcı bir gerçeği öğrenir.

Trailer Park Boys: The Mushroom Experience (31/3/2019)
Karavan parkı artık daha tuhaf. 12. sezonun bıraktığı yerden devam eden ve eskisinden de uçuk olan yapımda tüm ekip, çizgi film karakterlerine dönüşüyor.

Santa Clarita Diet: 3. Sezon (29/3/2019)
Emlakçılık yapan karı-koca, kadının geçirdiği dramatik bir değişimle ölüm ve yıkım dolu bir yola sürüklenir. Ama iyi anlamda.Osmosis (29/3/2019)
Yakın gelecekte Paris'te, bir çöpçatanlık uygulaması ruh eşlerini beyin verilerini inceleyerek eşleştirir. Ancak gerçek aşkın deşifre edilmesinin bir bedeli vardır.


Traitors (29/3/2019)
Savaş bitip takvimler 1945'i gösterdiğinde Britanya, Amerika ve Rusya'nın önünde yeni bir soru vardır. Yeni dünya düzeninde kontrol kimin elinde olacaktır?The Highwaymen (29/3/2019)
Bu suç dizisinde, Bonnie ve Clyde'ı öldüren dedektiflerin anlatılmamış öyküsü hayat buluyor. Başrollerde Woody Harrelson ve Kevin Costner var.


15 August (29/3/2019)
Emektar Bollywood aktristi Madhuri Dixit, Mumbai'nin fakir semtlerindeki yaşama neşeli bir bakış sunan bu film için yapımcı koltuğuna geçiyor.


Bayoneta (29/3/2019)
Finlandiya'da gözlerden uzakta yaşayan eski boksör, ringe geri dönmek için önce travmatik geçmişiyle yüzleşmelidir.


The Legend of Cocaine Island (29/3/2019)
Bu belgesel, Amerikalı Rodney Hyden'ın Karayipler'de gömülü olduğu söylenen bir kokain zulasını bulmak için renkli ancak uyumsuz bir grupla çıktığı yolculuğu anlatıyor.
BİZE YAZIN!
Ad
Soyad
e-mail
Mesajınız
GÖNDER