Nathan Lane de Penny Dreadful'un uzantı dizisi City of Angels'ın kadrosunda

Nathan Lane de Penny Dreadful'un uzantı dizisi City of Angels'ın kadrosunda
Kadrosuna son olarak Natlie Dormer'ı dahil eden Penny Dreadful'un uzantı dizisi City of Angel'a Nathan Lane'in (Modern Family, The Blacklist, American Crime Story) de katıldığı duyuruldu.

İki sene önce final bölümüyle ekranlara veda eden Penny Dreadful'un uzantısının ilk başrolü olarak Daniel Zovatto duyurulmuştu. Kadroya sonrasında Jessica Garza (The Purge) ve Johnathan Nieves (New Amsterdam) de dahil oldu.

City of Angels'ın hikayesi 1938'de Los Angeles'da geçecek. Meksika-Amerika karışımı bir hikayesi olan dizide Tanrı'nın tarafında olanlar ve şeytanın tarafında olanların arasındaki anlaşmazlıklar anlatılacak. Doğaüstünün ve gerçekliğin karışımı olarak ekrana gelecek dizide yeni mitler ve ahlaki ikilemler tarihsel bir hikaye eşliğinde ekrana gelecek. Bir cinayetin derinden şehri derinden sarstığı bu zamanda Dedektif Tiago Vega (Daniel Zovatto) gerçeğin peşine düşecek.

Kadroya dahil olan Lane, LAPD'nin kıdemli memurlarından Lewis Michener'i canlandıracak. Michener, Tiago'nun ortağı ve akıl hocası pozisyonunda yer alacak. Penny Dreaful'u yaratan John Logan yeni dizide de yer alacak ve Michael Aguilar'la (Kidding) çalışacak. Prodüksiyon bu sene içinde başlayacak, bölüm sayısı ve başlama tarihi daha sonra açıklanacak. Yeni dizide eski dizinin izinden gidilecek ve benzer bir dünyayla geri dönülecek.BİZE YAZIN!
Ad
Soyad
e-mail
Mesajınız
GÖNDER