The CW'a yayınlanması için uyarlanan The Lost Boys dizisinin ana kadrosu açıklandı

The CW'a yayınlanması için uyarlanan The Lost Boys dizisinin ana kadrosu açıklandı
1987 yapımı aynı isimli filmin dizi uyarlaması The Lost Boys, The CW'dan birkaç hafta önce pilot bölümü için onay almıştı. Projenin kadro çalışmaları başladı ve ana kadrosu açıklandı. Kadroya Tyler Posey (Teen Wolf), Kiele Sanchez (Kingdom), Medalion Rahimi (Still Star-Crossed) ve Dakota Shapiro (Valley of the Boom) katıldı.

Orijinal film yeni bir kasabaya taşınan iki kardeşin, geldikleri yerin vampir cenneti olduğunu keşfetmeleri üzerine. Dizide de benzer şekilde babalarının ölümünün ardından Michael (Posey) ve Sam Emerson, anneleri Lucy (Sanchez) ile birlikte Santa Clara'ya taşınırlar. Lucy'nin büyüdüğü kasabada yaptıkları yeni başlangıç kardeşlerin kendisini daha derin ve çekici bir dünyanın içinde bulmasına sebep olur.

Babasıyla aynı genetik rahatsızlığa sahip olduğum tıp fakültesi hayallerine veda eden Michael, kasabaya geldikten sonra Stella (Rahimi) ile tanışıp arkadaş oluyor, hatta aralarında bir kıvılcım doğuyor. Ancak Stella'nın bir erkek arkadaşı var ve David (Shapiro) tehlikeli ve ölümsüz bir vampir. Kanala iZombie'yi hazırlayan Rob Thomas'ın hazırladığı projenin senaryosunu Heather Mitchell üstlendi. 


BİZE YAZIN!
Ad
Soyad
e-mail
Mesajınız
GÖNDER