BluTV dizilerinden Yaşamayanlar da Netflix'e geliyor

BluTV dizilerinden Yaşamayanlar da Netflix'e geliyor
BluTV dizilerinden Masum'un birkaç hafta Netflix'te yayınlanmasının ardından bir haber daha geldi. Yaşamayanlar dizisi de yakında online yayın platformunda olacak. Dizi, 8 Mart'ta yayına girecek.

6 Eylül'de başlayan ve sekiz bölüm süren Yaşamayanlar'ın başrollerini Elçin Sangu, Kerem Bürsin, Birkan Sokullu ve Selma Ergeç paylaşıyor. Oyuncu kadrosunda Türkü Turan, Nilperi Şahinkaya, Efecan Şenolsun, Edip Tepeli, Elit İşcan, Oral Özer, Erdeniz Kurucan, Selahattin Ergün, Beril Acar ve Birce İrem İlaçan gibi isimler de yer alıyor.Yaşamayanlar'ın konusu şöyle:

164 yaşında genç bir vampir olan Mia (Elçin Sangu), akıl hocası Karmen’in (Selma Ergeç) önderliğinde, aklındaki planı gerçekleştirmek için İstanbul’a gelir. Amacı kendisini vampire dönüştüren Dmitry'yi (Kerem Bürsin) öldürüp yeniden insan olmaktır fakat tarihin en güçlü vampirlerinden biri olan Dmitry'yi öldürmek sandığı kadar kolay olmayacaktır. Karanlık geçmişine sırtını dönmüş olan kadim vampir Numel (Birkan Sokullu) de, bu amaç uğruna Mia ve Karmen’le ittifak kurar. Tutku ve nefreti, yaşam ve ölümsüzlüğü, iyilik ve kötülüğü birbirinden ayıran sınırların belirsizleştiği bu evrende, işler gittikçe içinden çıkılmaz bir hal alır. Ve hepsinden de önemlisi, insanlar ve vampirler arasında büyük bir savaş başlamak üzeredir. Mia'nın en büyük sınavı ise büyük savaş başladığında kimin tarafında savaşacağı sorusudur. BİZE YAZIN!
Ad
Soyad
e-mail
Mesajınız
GÖNDER