Netflix'ten iki yeni dizi duyurusu daha geldi: Special & Pieces of Her

Netflix'ten iki yeni dizi duyurusu daha geldi: Special & Pieces of Her
Netflix'ten iki yeni dizi duyurusu daha geldi.

* Special: Sezonu sekiz bölüm sürecek. Ryan O'Connell (Will & Grace, Awkward) senaryoyu ve başrolü üstlendi. 12 Nisan'da başlayacak ve O'Connell'ın I'm Special: And Other Lies We Tell Ourselves isimli anı kitabından esinlenildi.

Vücut hareketlerini ve kasların uyumlu kullanımını etkileyen, beyin felci olarak da blinen Serebral Palsi'nin hafif bir türünü geçiren gay bir adam, kendisini bir kaza kurbanı olarak tanımlamaya ve hayatını nihayet istediği gibi yaşamaya karar verir.
Kadroda Jessica Hecht (Friends, Breaking Bad), Punam Patel (Adam Ruins Everything), Marla Mindelle, Augustus Prew (Pure Genius) ve Patrick Fabian (Better Call Saul) gibi isimler de yer alıyor.

The Big Bang Theory'nin yıldızlarından Jim Parsons ve eşi Todd Spiewak'ın yapım şirketleri That's Wonderful Productions, Stage 13 ve Warner Bros. TV dizinin yapımcılığını üstlendi. Anna Dokoza (Flight of the ConchordsInsecure) bölümleri yönetecek.

* Pieces of Her: Karin Slaughter'ın aynı isimli romanından uyarlanacak. Sezonu sekiz bölüm sürecek. Charlotte Stoudt (Homeland, House of Cards) senaryoyu ve showrunnerlığı, Made Up Stories şirketi ise yapımcılığı üstlendi. 

Bir cumartesi öğlen alışveriş merkezine giden anneyle kızı kendilerini aniden saldırı altında bulurlar. Genç kızın gördükleri annesiyle ilgili algısını tamamen değiştirir. Annesi olaydan sonra kaçmaya başlayınca önceki kimliğiyle ilgili parçalar bir araya gelir ve genç kızın çocukluğuyla ilgili sırlar ortaya çıkar.BİZE YAZIN!
Ad
Soyad
e-mail
Mesajınız
GÖNDER