Freeform, Good Trouble ve Grown-ish dizilerine yeni sezon onayı verdi

Freeform, Good Trouble ve Grown-ish dizilerine yeni sezon onayı verdi
Amerika'nın kablolu kanallarından Freeform'dan iki dizisine yeni sezon onayı çıktı.

İlk sezonuyla ekrana gelmeye devam eden Good Trouble ikinci sezon onayını aldı. Sezonu 13 bölüm sürecek dizi, kanalın eski dizilerinden The Fosters'ın uzantısı olarak da biliniyor. Dizide üniversiteden mezun olunca birlikte Los Angeles'a taşınan Mariana ve Callie'nin yeni işlerinde ve hayatlarında yaşadığı zorluklar, hayatlarına giren yeni insanlar anlatılıyor. Başrolleri Maia Mitchell ile Cierra Ramirez paylaşıyor.

Kadrosunda Tommy Martinez (Riverdale), Zuri Adele (Under the Dome), Sherry Cola (I Love Dick) ve Roger Bart (RevengeDesperate Housewives) gibi isimlerin bulunduğu dizi zaman zaman The Fosters oyuncularını da konuk ediyor.

Kanaldan Black-ish'in uzantısı Grown-ish'e üçüncü sezon onayı da geldi. İkinci sezonu devam eden dizide ise Johnson ailesinin kızları Zoey'in üniversiteyi kazanınca yeni bir şehre taşınmasıyla ve yeni bir çevreye girişiyle olanlar ekrana geliyor. İkinci sezonu devam eden dizinin sezonu yine 13 bölüm sürecek.

Yara Shahidi'nin başrolünde yer aldığı projenin kadrosunda Trevor Jackson, Francia Raisa, Emily Arlook, Jordan Buhat, Luka Sabbat, Deon Cole, Chloe Bailey ve Halle Bailey gibi isimler yer alıyor.


BİZE YAZIN!
Ad
Soyad
e-mail
Mesajınız
GÖNDER