Netflix'in yeni dizisi The Umbrella Academy'nin resmi tanıtımı yayınlandı

Netflix'in yeni dizisi The Umbrella Academy'nin resmi tanıtımı yayınlandı
Netflix'te ekrana gelecek çizgi roman uyarlaması dizi The Umbrella Academy'nin resmi tanıtımı yayınlandı. Dizi, 15 Şubat'ta 10 bölümlük sezonuyla ekranda olacak.

Yayınlanan yeni tanıtımı aşağıda, ayrıca dizinin posterini gelecek sayfada bulabilirsiniz.


The Umbrella Academy Hakkında:

1989 yılında, aynı günde 43 bebek doğar. Bu olayı açıklanamaz kılan ise söz konusu bebeklerin bir gün öncesinde hiçbir gebelik belirtisi göstermeyen ve birbiriyle hiçbir alakası olmayan kadınlardan dünyaya gelmesidir. Çok zengin bir sanayici olan Sir Reginald Hargreeves, bu bebeklerin yedisini evlat edinir ve Şemsiye Akademisi'ni kurarak "çocuklarını" dünyayı kurtarmak üzere hazırlar. Fakat her şey planlandığı gibi gitmez. Çocuklar daha yirmi yaşına ulaşmadan aile parçalanır ve her biri bir yana savrulur. Bu çocuklardan hayatta kalan ve artık otuzlu yaşlarında olan altı kişi, Hargreeves'in vefat haberini alınca yeniden bir araya gelir. Luther, Diego, Allison, Klaus, Vanya ve Beş Numara; üvey babalarının ölümünün ardındaki gizemi çözmek için birlikte çalışır. Fakat farklı kişilikleri ve yetenekleri onları bir kez daha birbirlerinden uzaklaştırmaya başlar. Yaklaşmakta olan küresel bir kıyamet tehdidi ise işleri daha da zorlaştırmaktadır.

The Umbrella Academy, Gerard Way (My Chemical Romance) tarafından yazılıp Gabriel Bá tarafından çizilen, Dark Horse Comics'in yayınladığı, Eisner ödüllü popüler çizgi romandan uyarlandı. Canlı çekim dizinin oyuncu kadrosunda Ellen Page, Tom Hopper, Emmy Raver-Lampman, Robert Sheehan, David Castañeda, Aidan Gallagher, Cameron Britton ve Mary J. Blige yer alıyor. Netflix için yapımcılığını ise Universal Cable Productions gerçekleştiriyor. Steve Blackman (Fargo, Altered Carbon) baş yapımcı ve showrunner olarak karşımıza çıkarken, diğer baş yapımcılar Jeff F. King (Hand of God), Bluegrass Television ve Dark Horse Entertainment şirketinden Mike Richardson ile Keith Goldberg olacak. Gerard Way ve Gabriel Bá ise eş baş yapımcılar olarak ekipte yer alacak.

BİZE YAZIN!
Ad
Soyad
e-mail
Mesajınız
GÖNDER