Bu ay Netflix Türkiye’de neler var? – Şubat 2019

Bu ay Netflix Türkiye’de neler var? – Şubat 2019
Netflix Türkiye şubat ayında da pek çok orijinal projeyi ve lisanslı içeriği ekrana getirmeye devam edecek. Platformun orijinal yapımlarını aşağıda bulabilir, lisanslı içeriklere gelecek sayfadan ulaşabilirsiniz.

NETFLIX ORİJİNAL DİZİLERİ

The Umbrella Academy (2/15/2019)
Süper kahramanlardan oluşan sorunlu bir aile, babalarının ölümü ardındaki gizemi, kıyamet tehdidini ve çok daha fazlasını çözmek üzere bir araya gelir.

Nightflyers (2/1/2019)
George R.R. Martin’in kısa romanından uyarlanan dizi, uzaylılarla temas kurmak için tehlikeli bir yolculuğa çıkan sekiz bilim insanı ile bir telepati uzmanını anlatıyor.

¡Nailed It! México (2/8/2019)
Eğlence, fondan ve gülünç derecede başarısız kekler Meksika'ya geliyor. Amatör aşçılar, para ödülü için karmaşık tatlıları tekrar yaratmaya çabalıyor.

Suburra: 2. Sezon (2/22/2019)
Arsa, para ve güç mücadelesi yoğunlaşırken genç zıpçıktılar Aureliano, Spadino ve Lele, Roma'nın yeraltı dünyasının kontrolünü ele geçirme planları yapar.

Workin' Moms (2/22/2019)
Büyükanne ve büyükbabalardan bebeğe bakmasını istemekten doğum sonrası depresyonuna kadar, bu anneler doğumun ardından hayatın gerçekleriyle yüzleşiyor.

Van Helsing: 3. Sezon (2/26/2019)
Vanessa, üç yıl komada kaldıktan sonra vampirlerin istila ettiği bir dünyaya uyanır. Artık o ve hayatta kalan bir avuç insan yaşamları için savaşmak zorundadır.

Siempre bruja (2/1/2019)
Kazıkta yakılmamak için zamanda yolculuk yapan bir cadı, günümüz Cartagenasındaki yaşama uyum sağlamak zorundadır. Ancak bir cadıysanız hep cadı kalırsınız.

Russian Doll (2/1/2019)
Nadia durmadan ölüp 36. yaş günü partisini tekrar yaşamaktadır. Gerçeküstü bir zaman döngüsüne sıkışıp kalan bu kadının başı, kendi ölümlülüğüyle beladadır.

Rebellion: 2. Sezon (2/22/2019)
I. Dünya Savaşı sırasında Dublin’de üç kadın ve aileleri, İngiliz yönetimine karşı gerçekleşen şiddet dolu Paskalya Ayaklanması’nda taraflarını seçerler.

Unauthorized Living (2/8/2019)
Galiçyalı ve nüfuz sahibi bir uyuşturucu karteli patronu, hem kötüye giden hastalığını gizli tutmak hem de yerine geçecek birini bulmak zorundadır.

One Day at a Time: 3. Sezon (2/8/2019)
Penelope hemşirelik eğitimi alır. Elena ve Syd yakınlaşır. Alex cezalandırılır. Lydia ölmeden önce yapılacaklar listesiyle uğraşır. Schneider âşık olur.

Flavorful Origins: Chaoshan Cuisine (2/11/2019)
Çin mutfağının leziz çeşitliliğe sahip dünyasına dalarak bu mutfağın bölgesel farklılıklarını ve yemeklerin benzersiz geçmişlerini keşfedin.

Dirty John (2/14/2019)
Bu gerçek suç antolojisinin ilk sezonunda, John Meehan ile Debra Newell'in rüyadan kabusa dönen aşkına tanıklık ediyoruz. Podcast'ten uyarlandı.

Dating Around (2/14/2019)
Bir bekâr erkek ya da kadın, önceden tanımadığı beş kişiyle ayrı ayrı buluşmaya çıkıyor. Bize de ikinci kez hangisiyle buluşacağını izlemek kalıyor.

The Big Family Cooking Showdown: 2.Sezon (2/22/2019)
Bu senaryosuz dizide, yemek tutkunu aileler, İngiltere'nin en iyi ev aşçıları unvanını kazanma şansı için en leziz yemeklerini servis ediyor.

Shadowhunters: The Mortal Instruments: 3. Sezon B (2/26/2019)
Clary Fray'in hikâyesi ve onun melekler, iblisler, vampirler ve kurt adamlarla yaşadığı maceralar, şaşırtıcı ve nefes kesen dizi finaliyle sona eriyor.

NETFLIX HAFTALIK DİZİLERİ

Star Trek: Discovery: 2. Sezon (Şubat’ta Netflix’te)
Galaksinin farklı yerlerindeki gizemli olaylar nedeniyle Discovery, geçici kaptanla yeni bir göreve gider. Bu kaptan Enterprise'dan Christopher Pike'tır.

Romance is a Bonus Book (2/5/2019)
Çalıştığı yayıncılık şirketinde bugüne kadarki en genç baş editör olan yetenekli yazar, işe çok ihtiyacı olan eski bir metin yazarının hayatına bulaşır.

NETFLIX FİLMLERİ

Velvet Buzzsaw (2/1/2019)
Ölen aykırı bir sanatçının tabloları, sanat dünyasında fırtınalar estirir. Acaba bu cüretkâr eserler, yaratıcısının öfkeli ruhu tarafından lanetlenmiş midir?

Isn't It Romantic (2/28/2019)
Tüm romantik şeylerden şüphe duyan bir mimar, bir gün gözlerini her şeyin ürpertici derecede kusursuz olduğu bir romantik komedi dünyasında açar. Rebel Wilson başrolde.

High Flying Bird (2/8/2019)
NBA lokavtı temsil ettiği müthiş çaylağı oyun dışı bırakınca menajer Ray, kariyerlerini kurtarmak ve güçlü patronlara meydan okumak için bir plan yapar.

Yucatan (2/15/2019)
Rakip üçkâğıtçılar, İspanya'dan Meksika'ya yapılan bir gemi yolculuğunda bir piyango talihlisini yaratıcı ve acımasız bir şekilde dolandırmaya çalışır.

Dear Ex (2/1/2019)
Bir genç, inatçı annesi ile ölen babasının sevgilisi ve hayat sigortası lehtarı olan özgür ruhlu bir adam arasındaki sert kavgada yolunu bulmaya çalışır.

El árbol de la sangre (2/8/2019)
Ailelerinin ortak geçmişinin öyküsünü yazan genç bir çift, akrabalarının karanlık sırlarını ifşa eder ve içlerinden biri acı verici bir itirafta bulunur.

Paddleton (2/22/2019)
Ölümcül kanser teşhisi konan Michael, hem komşusu hem de arkadaşı olan Andy'den hastalık onu öldürmeden önce hayatına son vermesine yardım etmesini ister.

The Breaker Upperers (2/15/2019)
Verilen para yeterliyse sıkı dostlar Jen ve Mel her ilişkiyi bitirebilir. Ama içlerinden biri vicdanını dinlediğinde ikilinin ilişkisi tehlikeye girer.

The Photographer of Mauthausen (2/22/2019)
Mauthausen Toplama Kampı'nda bir genç, fotoğrafçılık yeteneği sayesinde ayrıcalıklı mahkumlardan biri hale gelir ve kampta yaşanan vahşeti dünyaya duyurmaya karar verir.

Firebrand (2/22/2019)
Yapımcılığını Priyanka Chopra'nın üstlendiği, yaşamdan bir kesit sunan bu çağdaş öykünün merkezinde modern ilişkilerin inişleri ve çıkışları var.

Paris Is Us (2/22/2019)
Genç bir kadın, artan toplumsal gerilimler ve yıkıcı terör saldırılarının ortasındaki Paris'te çalkantılı ilişkisini hatırlarken, hayallerle gerçekler birbirine girer.

Second Act (2/22/2019)
Hayallerini gerçekleştirememiş olan Maya, kendini yeniden keşfetmeye başlar ve Madison Caddesi'nin zenginlerine zekasıyla neler başarabileceğini göstermeye karar verir.

NETFLIX ORİJİNAL KOMEDİLERİ

Ray Romano: Right Here, Around the Corner (2/5/2019)
Efsane komedyen Ray Romano, 60 dakikalık özel bir stand-up gösterisiyle Netflix'e geliyor.

Ken Jeong: You Complete Me, Ho (2/14/2019)
İlk stand-up gösterisinde Ken Jeong, Hollywood kariyerinden eğlenceli öyküler paylaşıyor ve "Felekten Bir Gece"nin hayatını nasıl kurtardığını açıklıyor.

NETFLIX ORİJİNAL BELGESELLERİ

ReMastered: The Two Killings of Sam Cooke (2/8/2019)
Bu araştırma, soul müziğin simge ismi Sam Cooke'un gizemli bir şekilde vurulmasını inceliyor. Cooke'un ölümü, sivil haklar hareketindeki önemli bir sesi susturmuştu.

Chef's Table: Cilt 6 (2/22/2019)
Emmy adayı dizide, yaratıcı yemekler ve baştan çıkarıcı tatlılarla gurme yemek kavramını baştan tanımlayan, dünyanın farklı yerlerindeki yıldız şeflerle tanışın.

Larry Charles' Dangerous World of Comedy (2/15/2019)
Efsanevi komedi yazarı ve yönetmen Larry Charles, mizahı en alışılmadık, en beklenmedik ve en tehlikeli yerlerde bulmak üzere dünyayı geziyor.

NETFLIX AİLE VE ÇOCUK

Free Rein: Valentine's Day (2/1/2019)
Zoe ve arkadaşları Bâkire Taşı'nı aramaya çıktığında havada aşk kokusu vardır. Ama rekabet gözlerini kör ettiğinde kızları tehlikeden Raven kurtarır.

True: Happy Hearts Day (2/1/2019)
True ve Bartleby, Gökkuşağı Krallığı'nın en yalnız sakinini neşelendirmeye çalışsa da onun hüzünlü hâli bulaşıcıdır. Acaba üç dilek bunu değiştirebilir mi?

The Epic Tales of Captain Underpants: 2. Sezon (2/8/2019)
George ve Harold, yaz kampına gitmek için notlarını yüksek tutmak zorundadır. Ama okulu Melvin ve bir cyborg Melvin'in yönetmesiyle bu kolay olmayacaktır.

Kevin Hart's Guide to Black History (2/8/2019)
Kevin Hart, bu eğlenceli ve öğretici stand-up komedisinde, siyahi tarihindeki isimsiz kahramanların hayranlık uyandıran katkılarının altını çiziyor.

The Dragon Prince: 2. Sezon (2/15/2019)
Rayla ve prensler, değerli kargolarıyla hızla Xadia'ya ilerler. Ancak enselerindeki Claudia ve Soren, onları durdurmaya kararlıdır.


BİZE YAZIN!
Ad
Soyad
e-mail
Mesajınız
GÖNDER