Bradley James, Netflix'in The Liberator isimli dizisinin başrol oyuncusu oldu

Bradley James, Netflix'in The Liberator isimli dizisinin başrol oyuncusu oldu
Netflix'in yeni dizilerinden The Liberator'ın başrolü belli oldu. Merlin, iZombie ve Damien gibi dizilerle bilinen, son olarak Medici'nin ikinci sezonunda yer alan Bradley James dizinin başrol oyuncusu oldu

Kasım ayında onay aldığı duyurulan The Liberator, II. Dünya Savaşı'ndaki gerçek olaylara dayanan animasyon ve live action karışımı bir dizi. Sezonu dört bölüm sürecek ve mini dizi olarak ekrana gelecek. Hikaye, Avrupa'nın özgürlüğü için 500 günden fazla savaşan Amerikan askeri Felix Sparks'ın (Bradley James) ve bağlı bulunduğu birliğin gözünden anlatılacak. Oklahoma'ya bağlı 157th Infantry Regiment isimli birliğin içinde kovboylar, Meksika kökenli Amerikalılar ve Kızılderililer yer alıyor. 

Alex Kershaw’ın 2012'de piyasaya çıkan aynı isimli kitabından uyarlanan dizide senaryoyu ve yürütücü yapımcılığı Jeb Stuart (Die Hard, The Fugitive) üstlendi. The Liberator'ın animasyon kısımlarında daha önceden kullanılmamış TEMA (Trioscope Enhanced Hybrid Animation) isimli yeni teknoloji bir CGI yönetimi kullanılacak.


BİZE YAZIN!
Ad
Soyad
e-mail
Mesajınız
GÖNDER