Penny Dreadful'un uzantı dizisinin başrolü belli oldu

Penny Dreadful'un uzantı dizisinin başrolü belli oldu
İki sene önce final bölümüyle ekranlara veda eden Penny Dreadful'un uzantı diziyle ekrana döneceğini kasım ayında duyurmuştuk. Showtime'dan onay alan "City of Angels" ismindeki yeni dizinin ilk başrolü belli oldu. Daniel Zovatto (Fear the Walking Dead) dizinin kadrosuna katıldı.

City of Angels'ın hikayesi 1938'de Los Angeles'da geçecek. Meksika-Amerika karışımı bir hikayesi olan dizide Tanrı'nın tarafında olanlar ve şeytanın tarafında olanların arasındaki anlaşmazlıklar anlatılacak. Doğaüstünün ve gerçekliğin karışımı olarak ekrana gelecek dizide yeni mitler ve ahlaki ikilemler tarihsel bir hikaye eşliğinde ekrana gelecek.

Kadroya katılan Zovatto ise Tiago isminde LAPD'nin ilk Meksika kökenli Amerikan dedektifini oynayacak. Karakterin ırkçılık, çocukluk travması ve inanç problemi gibi bazı sorunları bulunuyor.

Penny Dreaful'u yaratan John Logan yeni dizide de yer alacak ve Michael Aguilar'la (Kidding) çalışacak. Prodüksiyon bu sene içinde başlayacak, bölüm sayısı ve başlama tarihi daha sonra açıklanacak. Yeni dizide eski dizinin izinden gidilecek ve benzer bir dünyayla geri dönülecek. Ancak eski karakterler ve oyuncular yer almayacak.

Daniel Zovatto'nun TV kariyerinde Here and Now, Revenge, From Dusk Till Dawn ve Marvel’s Agents of S.H.I.E.L.D. gibi projeler de bulunuyor.


BİZE YAZIN!
Ad
Soyad
e-mail
Mesajınız
GÖNDER