Ryan Murphy'nin Netflix dizisi Ratched'in kadrosu genişliyor

Ryan Murphy'nin Netflix dizisi Ratched'in kadrosu genişliyor
Ryan Murphy'nin Netflix'te yayınlanacak yeni dizisi Ratched'in kadrosu genişliyor. Daha önce duyurulan Sarah Paulson, Finn Wittrock ve Jon Jon Briones'e Charlie Carver, Judy Davis, Harriet Harris, Cynthia Nixon, Hunter Parrish, Amanda Plummer, Corey Stoll ve Sharon Stone da dahil oldu.

Online yayın platformu geçtiğimiz yıl 1975'te filmi çekilen One Flew Over the Cuckoo’s Nest romanının ana karakteri Hemşire Ratched'e dayanan bir diziye onay verdiğini duyurmuştu. Proje şimdiden iki sezon ve toplamda 18 bölümlük onay aldı.

Dizinin hikayesi 1947'de Ratched normal bir hemşireyken başlayacak ve romanda/filmde olduğu gibi korkunç bir otorite figürüne dönüşmesini anlatacak. Hemşireyi de Paulson canlandıracak. Kadrodaki isimlerden Wittrock, Hemşire Ratched ile bir sırrı paylaşan azılı suçlu bir karakteri oynayacak. Briones hemşirenin çalıştığı akıl hastanesinin sorumlusu olarak ekrana gelecek. Ratched'e yeni dahil olan isimler Ryan Muprhy tarafından Instagram üzerinden duyuruldu.

Murphy ile birlikte yeni dizide Michael Douglas da yapımcılık yapıyor. 1975 yapımı filmin yapımcıları arasında yine Douglas yer almıştı ve eski filmin başrollerinde Louise Fletcher, Jack Nicholson, Danny DeVito, Christopher Lloyd ve Scatman Crothers bulunuyor. Hatta eleştirmenler tarafından da oldukça beğenilen yapım, Fletcher ve Nicholson'a Oscar kazandırdı.


BİZE YAZIN!
Ad
Soyad
e-mail
Mesajınız
GÖNDER