Al Pacino, The Hunt dizisinin başrolünde yer almak için görüşmelere başladı

Al Pacino, The Hunt dizisinin başrolünde yer almak için görüşmelere başladı
Oscar ödüllü ünlü oyuncu Al Pacino, online yayın platformu Amazon'da yayınlanacağını duyurduğumuz The Hunt dizisinin başrolünde yer almak için görüşmelere başladı.

Get Out'ın senaryosuyla Oscar kazanan Jordan Peele'in baş yapımcılığını üstlendiği yeni dizinin hikayesi 1977'de New York'ta geçecek ve merkezinde Nazi avcısı olan bir grup yer alıyor. Grup yüzlerce yüksek rütbeli Nazi yetkilisinin aramızda yaşadığını ve birlikte yeni bir komplo planladıklarını keşfediyor. Bununla birlikte onların yaptığı kanlı planı durdurmak ve adaleti sağlamak için harekete geçiyorlar.

Logan Lerman (Jack & Bobby) şu an için Al Pacino'ya dizide eşlik edeceği belli tek isim. Pacino'nun anlaşmasını bu hafta içinde tamamlanması bekleniyor. The Hunt'ta Lerman büyükannesini öldüren kişiyi bulmak için çıktığı yolda kendisini Nazi karşıtı bir organizasyonun içinde bulan Jonah Heidelbaum'u, Al Pacino ise onun akıl hocasını oynayacak. Aktör, daha önce TV filmleri Paterno, Phil Spector ve You Don’t Know Jack ile mini dizi Angels In America'da da yer alıp rolleriyle iki Emmy ödülü kazanmıştı.

Şu an için yayın tarihi belli olmayan The Hunt'ın sezonu 10 bölüm sürecek. Projenin yaratıcısı David Weil, senaryoyu ve şirketi Monkeypaw Productions üzerinden yapımcılığı üstlenecek. Sonar Entertainment da yapımcılıkta ona katılacak.BİZE YAZIN!
Ad
Soyad
e-mail
Mesajınız
GÖNDER