FOXCRIME’da Ocak ayı boyunca kesintisiz dizi keyfi yaşanacak!

FOXCRIME’da Ocak ayı boyunca kesintisiz dizi keyfi yaşanacak!
FOXCRIME’ın en sevilen dizileri “The X-Files”, “MacGyver”, “Bull” ve “Shades of Blue”, arka arkaya yayınlanan bölümleriyle Ocak ayı boyunca pazar maratonlarına heyecan katıyor.

Biri inançlı, diğeri ise fazlasıyla şüpheci iki FBI ajanı Fox Mulder ve Dana Scully gizli güçlerin tüm çabalarına rağmen garip ve açıklanamayan olayları aydınlatmaya devam ediyor. Efsanevi dizi “The X-Files” 11. sezonundan ilk 5 bölümle 6 Ocak Pazar günü saat 14.30’da FOXCRIME kanalında hayranlarıyla buluşuyor.

1980’li yılların efsane dizisi MacGyver, eski hayranları ve yeni tutkunlarının karşısına yepyeni bölümleriyle çıkıyor. Her türlü soruna fizik ve kimya bilgisini kullanarak sıra dışı çözümler üreten ve içinde bulunduğu zorlu durumları aşan “MacGyver”, 2. sezon son 5 bölümü ile 13 Ocak Pazar günü saat 14.30’da FOXCRIME kanalında.

Dünyanın en başarılı hukuk danışmanlarından Phil McGraw’ın hayat hikayesinden esinlenen ve insanları yönetme ve yönlendirme konusunda tam anlamıyla uzman bir isim olan zeki ve yakışıklı Dr. Bull’un hikayesi “Bull”, 2. sezonunun son 5 bölümüyle 20 Ocak Pazar günü saat 14.30’da FOXCRIME kanalında.

Başrolünde Jennifer Lopez’i izlediğimiz “Shades of Blue” Pazar maratonuna renk katıyor. New York’ta yaşayan ve kızına daha iyi bir hayat sunmak için rüşvet alırken yakalanan dedektif Harlee Santos’un hayatını konu alan “Shades of Blue”, ilk sezonunun son 5 bölümüyle 27 Ocak Pazar günü saat 14.30’da FOXCRIME ekranlarına geliyor.

Dünyanın en iyi suç ve polisiye dizilerinin adresi FOXCRIME; D-Smart, KabloTV, Tivibu ve TV+platformlarından izlenebiliyor.BİZE YAZIN!
Ad
Soyad
e-mail
Mesajınız
GÖNDER