Can Dostlar film ekibi, Vakıfbank Kadın Voleybol takımını tebrik etti!

Can Dostlar film ekibi, Vakıfbank Kadın Voleybol takımını tebrik etti!
BKM yapımı, yarı yıl tatilinde öğrencilerin yüzünü güldürecek ‘Can Dostlar’ film ekibi, şampiyon ablalarını tebriğe gitti!

Filmin küçük yıldızları, Brezilya’nın Minas takımını 3-0 yenerek dünya şampiyonu olan, kendi filmlerinde de önemli bir yeri olan Vakıfbank Kadın Voleybol takımını tebrik etti!

Filmde de en büyük hayali Vakıfbank Voleybol takımına girmek olan Dora Dalgıç ve onu seçmelere hazırlayan arkadaşları Berat Efe Parlar, Esat Polat Güler, Arda Taşarcan, Alperen Efe Esmer ve Zeynep Ilgın Çelik şampiyonları ziyaret etti. Ekip, Üsküdar’daki Vakıfbank Spor Sarayı’na giderek ablalarına hem kucak dolusu sevgi hem de çiçek götürdü.3. kez dünya şampiyonu olan takımı tebrik eden film ekibi voleybol salonunda eğlenceli pozlar da verdi.

Yönetmenliğini Tuğçe Soysop’un yaptığı, senaryosunu Murat Kepez, Uğur Gövercin, Dinar Kahveci, Cihan Deniz, Nagehan Cemcir, Onur Ümit, Öner Ateş ve Pelin Serin’in yazdığı BKM yapımı Can Dostlar 18 Ocak’ta vizyonda!

Vizyon Tarihi: 18 Ocak

Yapımcı: BKM – Necati Akpınar
Yönetmen: Tuğçe Soysop
Senaryo: Murat Kepez, Uğur Gövercin, Dinar Kahveci, Cihan Deniz, Nagehan Cemcir, Onur Ümit, Öner Ateş, Pelin Serin
Oyuncular: Selim Bayraktar, Berat Efe Parlar, Esat Polat Güler, Eda Döğer, Dora Dalgıç, Taha Sönmezışık, Zeynep Ilgın Çelik, Arda Taşarcan, Alperen Efe Esmer, İkra Külahlıoğlu, İlknur Külahlıoğlu, Can Aydın, Duru Hoşver, Damla Ateş, Tuğçe Karabayır, Dilşah Demir, Doğan Akdoğan ve Ünal Yeter ve Onur Atilla 
BİZE YAZIN!
Ad
Soyad
e-mail
Mesajınız
GÖNDER