Bu ay Netflix Türkiye’de neler var? – Ocak 2019

Bu ay Netflix Türkiye’de neler var? – Ocak 2019
Netflix Türkiye kataloğuna yeni yılda da yepyeni dizi, film ve belgeseller eklenmeye devam ediyor. Ayın yeni orijinal yapımlarına bu sayfadan, lisanslı içeriklere gelecek sayfadan ulaşabilirsiniz.

NETFLIX ORİJİNAL DİZİLERİ
Titans (1/11/2019)
Batman'in eski yardımcısı Robin'in lideri olduğu bir grup genç kahraman hem içlerindeki şeytanlarla hem de suçla savaşır.

Black Earth Rising (1/25/2019)
Kate, küçük bir çocukken Rwandan soykırımından kurtarılmıştır. Ancak geçmişin gölgesi peşini kolay kolay bırakmayacaktır.

Sex Education (1/11/2019)
Otis, okulda gizli bir seks terapisi kliniği açmak için asi Maeve ile iş birliği yapar ve seks terapisti olan annesinin uzmanlığından yararlanır.

Marvel's The Punisher: 2. Sezon (Çok Yakında)
Frank, bir genci politik güce sahip yozlaşmış bir aileden korumak için her şeyi yapmaya hazırdır. Russo'nun işini bitirmek için de…

Tidying Up with Marie Kondo (1/1/2019)
Düzenleme üstadı Marie Kondo, kendine ait yenilikçi KonMari Yöntemi ile insanlara evlerini ve hayatlarını nasıl düzene sokabileceklerini gösteriyor.

When Heroes Fly (1/10/2019)
Acı şekilde ayrı düşmelerinden yıllar sonra dört eski İsrail askeri, yeniden bir araya gelir ve öldüğünü sandıkları bir sevdiklerini bulmak için Kolombiya'ya giderler.

Menajerimi Arayın!: 3. Sezon (1/4/2019)
Isabelle Huppert, Monica Bellucci ve Jean Dujardin'in rol aldığı, eğlence dünyasının tuhaflıklarıyla dolu yeni sezonda gerilim artarken, iki menajer gizli bir plan yapar.

Orange Is the New Black: 5. Sezon (1/11/2019)
Litchfield'da güç dinamikleri alt üst oluyor. Sürprizlerle dolu yeni sezonda mahkumları bir trajedi bekliyor.

Friends from College: 2. Sezon (1/11/2019)
Hatalar yapıldı, kalpler kırıldı ama hayat devam ediyor. Şimdi, ufukta bir düğün var ve her şeyi geride bırakmanın zamanı geldi.

Grace and Frankie: 5. Sezon (1/18/2019)
Birbirinden pek haz etmeyen Grace ve Frankie, kocalarının 20 yıldır ilişki yaşadığını öğrenir ve bu şokun üstünden birlikte gelmeye karar verir.

Kingdom(1/25/2019)
Ölü kral mezarından kalkar ve gizemli bir salgın yayılmaya başlar. Prens, halkını kurtarmak için yeni türde düşmanlarla mücadele etmek zorundadır.Club of Crows: 4. Sezon(1/25/2019)
İki kardeş, kendilerine bir futbol takımı miras kalınca yüksek beklentilerle ve birbirleriyle mücadele ediyor. Noble Ailesi'nın yapımcılarından...

Unbreakable Kimmy Schmidt: 4. Sezon(1/25/2019)
Teknoloji şirketi Giztoob'un İnsan Kaynakları Müdürü olan Kimmy yeni zorluklarla yüzleşirken Jacqueline, yeni kurduğu yetenek ajansına Titus'ı da kaydediyor.

Pose (1/31/2019)
1980'lerde New York'ta geçen Pose, toplumun farklı kesimlerine ve balo kültürüne yakından bir bakış sunuyor.

COMEDIANS of the world(1/1/2019)
Bu stand-up komedi dizisinde 13 farklı bölgeden 47 komedyen, kendi kültürlerinde neyin komik olduğunu yansıtan gösterileriyle sahne alıyor.

undefined">NETFLIX HAFTALIK DİZİLERİ
Star Trek: Discovery: 2. Sezon(1/18/2019)
Galaksinin farklı bölgelerinde yaşanan gizemli olaylar, Discovery'nin geçici kaptanla yeni bir göreve çıkmasına neden olur. Bu kaptan Enterprise'dan Christopher Pike'tır.

NETFLIX FİLMLERİ
Lionheart(1/4/2019)
Babası hastalanan Adaeze, sıra dışı amcasının da yardımıyla aile işini yürütmek ve erkek egemen bir dünyada kendini kanıtlamak zorundadır.

Yalnız(1/11/2019)
Kanarya Adaları'nın ücra bir köşesinde sörfçü Alvaro Vizcaino bir kaza sonucu kayalıklardan düşer. Ciddi bir şekilde yaralanan genç adam hayatta kalmak için savaşmalıdır.

The Last Laugh(1/11/2019)
Emekli bir menajer olan Al Hart, 40 yılın ardından eski bir müşterisiyle yeniden karşılaşır ve onu yeniden sahneye çıkıp stand-up yapmaya ikna eder.

Revenger (1/15/2019)
En azılı suçluların tutulduğu Sura Adası'ndaki hapishaneye giden adamın bir tek amacı vardır: Ailesinin intikamını almak.

IO (1/18/2019)
Dünya'da son hayatta kalanlardan olan bir genç kız, uzay kolonisine giden son araç onu yüzüstü bırakmadan önce zehirlenmiş gezegenini iyileştirmek için zamanla yarışır.

Soni (1/18/2019)
Delhi'de kadınlara yönelik şiddete karşı mücadele eden kadın polis ve amiri, kendi hayatlarındaki cinsiyet normlarını da irdelemektedir.

Close(1/18/2019)
Zengin bir ailenin varisi olan genç kadını koruması gereken güvenlik görevlisi, kendi hayatını da tehlikeye atan bir komplo ile karşı karşıyadır.

Polar (1/25/2019)
Emekli olmaya karar veren bir suikastçı bu sefer hedefte kendisinin olduğunu fark eder ve sahalara geri dönüp genç katillerle uğraşmak zorunda kalır.

Animas (1/25/2019)
Tuhaf bir kazanın ardından, en yakın arkadaşı garip davranışlar sergilemeye başlayan genç kadının dünyası, kabuslarla gerçeklerin birbirine karıştığı bir cehenneme döner.

NETFLIX ORİJİNAL KOMEDİLERİ 
Sebastian Maniscalco: Stay Hungry (1/15/2019)
Sebastian Maniscalco, sıkı çalışmanın ve azmin önemini vurguladığı bu gösteride yemeklerle ilgili esprileriyle izleyenleri kahkahalara boğuyor.

Gabriel "Fluffy" Iglesias: One Show Fits All (1/29/2019)
Yeni stand-up gösterisinde Gabriel "Fluffy"; oğlundan, Snoop Dogg ile karşılaşmasından ve ateşli bir hayranından bahsediyor.

NETFLIX ORİJİNAL BELGESELLERİ
ReMastered: Massacre at the Stadium(1/11/2019)
Yıllardır Şilili protest şarkıcı Victor Jara'yı öldürmekle suçlanan Pinochet ordusu mensubu asker, kendini aklamaya çalışmaktadır.

FYRE: The Greatest Party That Never Happened (1/18/2019)
Fyre Festivali, sosyetik bir adada sosyal medya ünlülerinin katıldığı lüks bir müzik deneyimi olarak tanıtıldı. Ama gerçek, bu vaatlerin çok uzağındaydı.

Trigger Warning with Killer Mike (1/18/2019)
Düzen karşıtı bu komedi belgesel dizisinde, rapçi ve aktivist Killer Mike ile eğlenceli muhabirler toplumsal açıdan önemli konuları inceliyor.

Conversations with a Killer: The Ted Bundy Tapes (1/24/2019)
Ted Bundy'nin ifadelerinden oluşturulan bu sinematik otoportre ile ünlü bir seri katilin zihninden geçenlere yakından bakın.

NETFLIX AİLE VE ÇOCUK
Talihsiz Serüvenler Dizisi: 3. Sezon (1/1/2019)
Dizinin üçüncü ve son sezonunda, VFD'nin gizemlerini çözme ve Kont Olaf'ın amansız takibini sonlandırma konusunda Baudelaire kardeşleri hiçbir şey durduramayacak.

Pinky Malinky (1/1/2019)
Pinky Malinky, sosis olarak doğması dâhil her şeye iyi tarafından bakıyor. Yanına en iyi arkadaşlarını alan bu minik sosis, hayatı dolu dolu yaşıyor.

Carmen Sandiego (1/18/2019)
Carmen Sandiego, hem yeni uluslararası suçlarını hem de süper bir hırsız olmasına neden olan geçmiş maceralarını anlatan bu diziyle geri dönüyor.

Troller: Parti Devam Ediyor!: 5. Sezon (1/18/2019)
Kraliçe Poppy, Trol Köyü'nde partiler, yarışmalar ve özel etkinliklerle dolu bir eğlence düzenlerken Çalı da eğlenceye ayak uydurmaya çalışır.

NETFLIX ANİMELERİ
GODZILLA The Planet Eater(1/9/2019)
Dünya ittifakının zayıflaması Haruo'nun Exif'ten taraf olmayı düşünmesine neden olur. Exif'in ölüm kültü ise Dünya'yı yok etmek için bir canavar çağırmaktadır.


BİZE YAZIN!
Ad
Soyad
e-mail
Mesajınız
GÖNDER