The Crown'da genç Camilla Parker Bowles'ı canlandıracak isim belli oldu

The Crown'da genç Camilla Parker Bowles'ı canlandıracak isim belli oldu
The Crown, üçüncü sezonunda Camilla Parker Bowles'ı tanıtmaya hazırlanıyor. Digital Spy'ın haberine göre karakteri Call the Midwife dizisiyle bilinen Emerald Fennell canlandıracak. 

Sezonda Prens Charles ve Camilla'nın ilk kez tanışmasına da yer verilecek. Charles ve Camilla 1971'de ortak arkadaşları sayesinde tanıştılar. Sonrasında özellikle polo maçlarında yan yana gelen ikilinin arkadaş olarak başlayan ilişkileri Charles'ın 1973'te askerlik görevi nedeniyle kesintiye uğradı. Digital Spy haberinde Fennell'in 1975'te oynanan bir polo maçı sahnesinin çekimleri sırasında sette yer aldığını yazdı.

İkinci sezonunu 1964'te tamamlayan ve üçüncü sezonunda 1976'ya kadar devam etmesi beklenen The Crown'ın ilk iki sezonunda yer alacak isimler yeni sezon öncesi rollerini devrettiler. II. Elizabeth'i Olivia Colman, Prens Philip'i Tobias Menzies, Prenses Margareth'ı Helena Bonham Carter ve Lord Snowdon'ı Ben Barnes canlandıracak.

Çocukluğunu Julian Baring'in oynadığı Prens Charles'ı üçüncü ve dördüncü sezonlarda Josh O'Connor, daha önce Victoria Hamilton'ın canlandırdığı Anne Kraliçe'yi ise Marion Bailey devraldı. Üçüncü sezon 2019 yılı içerisinde ekranda olacak. 
BİZE YAZIN!
Ad
Soyad
e-mail
Mesajınız
GÖNDER