Downton Abbey'in filminin vizyon tarihi belli oldu

Downton Abbey'in filminin vizyon tarihi belli oldu
Amerikan yapımı olmayan diziler arasında en çok Emmy adaylığı bulunan efsane drama dizisi Downton Abbey’nin merakla beklenen filminin vizyon tarihi belli oldu. Focus Features'ın yapımcılığını üstlendiği proje, 20 Eylül 2019'da vizyona girecek. Universal Pictures International filmi bazı bölgelerde 13 Eylül'de vizyona sokacak.

Titanic’in buz dağına çarpmasıyla başlayan ve Crawley ailesinin savaşa ve ekonomik değişime karşın ayakta kalma çabasını anlatan Downton Abbey, altı sezonluk ekran macerasını 2015'te tamamlamıştı. Crawley ailesinin hayatının yeni halini anlatacak Downton Abbey filminin yönetmenliğini Brian Percival, senaryosunu ise serinin yaratıcısı Julian Fellowes’un üstlendi.

Film için geri dönen isimler şöyle: Hugh Bonneville, Laura Carmichael, Jim Carter, Brendan Coyle, Michelle Dockery, Kevin Doyle, Joanne Froggatt, Matthew Goode, Harry Hadden-Paton, Robert James-Collier, Allen Leech, Phyllis Logan, Elizabeth McGovern, Sophie McShera, Lesley Nicol, Penelope Wilton ve Maggie Smith.

Yeni oyuncularsa şöyle: Imelda Staunton, Geraldine James, Simon Jones, David Haig, Tuppence Middleton, Kate Phillips ve Stephen Campbell Moore. Vizyon tarihiyle birlikte Downton Abbey'in filminden konsept bir poster de yayınlandı.
BİZE YAZIN!
Ad
Soyad
e-mail
Mesajınız
GÖNDER