Maniac ve The Good Cop, 21 Eylül'de Netflix Türkiye'de başlayacak

Maniac ve The Good Cop, 21 Eylül'de Netflix Türkiye'de başlayacak
Netflix Türkiye, hafta boyunca pek çok orijinal yapımı ve lisanslı içeriği ekrana getirmeye devam edecek.

Maniac (21/9/2018)

İki yabancı kendilerini ters giden akıl almaz bir ilaç deneyine sıkışıp kalmış halde bulur. Başrollerde Emma Stone ve Jonah Hill var.

The Good Cop (21/9/2018)

Dürüst polis Tony Jr., işinden, aşk hayatına kadar her şey hakkında babası emekli NYPD memuru Tony Sr.'dan tavsiye alır.

Nappily Ever After (21/9/2018)
Violet her şeye sahip: müthiş bir iş, mükemmel bir ilişki ve kusursuz saçlar. Ancak bir gün tüm bunları kaybeder. Kusursuz olmak yetmediğinde ne yapabilirsiniz?

D.L. Hughley: Contrarian (18/9/2018)
Komedyen D.L. Hughley siyasetten, "Black Panther" e kadar olan konuları ve yetiştirilmesini Philadelphia Merriam Tiyatrosu'ndaki stand-up şovunda anlatıyor.

Rafinha Bastos: Ultimate (21/9/2018)
Tek bir kelepçeli şaka neredeyse kariyerine mal oldu. Şimdi bundan bahsediyor. Ve dahası, boşanması ve Tinder'dan tekrar aşık olmasını da anlatıyor.

Quincy (21/9/2018)
Efsanevi müzik yapımcısı Quincy Jones'un hayatı ve kariyeri, kızı Rashida Jones'un yönettiği bu biyografik belgeselde anlatılıyor.

Hilda (21/9/2018)
Elfler ve devlerle dolu vahşi doğadan, yeni dostlar ve gizemli yaratıklarla dolu hareketli şehir Trolberg'e yaptığı yolculukta Hilda'ya katılın.

DRAGON PILOT: Hisone & Masotan (21/9/2018)

Gifu Hava Üssü'nde gizli tutulan bir ejderha, kısa süre önce Hava Savunma  Gücü'ne atanan çaylak Hisone Amakasu'yu pilotu olarak seçer.BİZE YAZIN!
Ad
Soyad
e-mail
Mesajınız
GÖNDER