Television Critics Association 2018'dan gelen Showtime haberleri

Television Critics Association 2018'dan gelen Showtime haberleri
Televizyon Eleştirmenleri Derneği'nin düzenlediği panellerde dünün konuklarından birisi Showtime kanalıydı ve kanalın dizileriyle ilgili pek çok haber geldi.

* Homeland'in sekizinci sezonuyla birlikte ekranlara veda edeceği kesinleşti.

* Wonder Woman filmiyle tanınan Gal Gadot, kanalın yeni mini dizisinde ünlü mucit ve aktris Hendy Lamarr'ı canlandıracak.

* James Bond rolüyle bilinen ünlü aktör Daniel Craig'in yer alacağı Purity dizisinin prodüksiyonu aktör Bond 25'i çektiğinden durmuştu. Gelen açıklamaya göre Craig projeyle ve rolle hala ilgileniyor, ancak 20 bölüm sürmesi planlanan projenin daha kısa sürmesi yönünde bir teklifi olmuş.

* 9 Eylül'de geri dönecek Shameless'ın yeni sezonunun normalden biraz daha uzun, yani 14 bölüm süreceği daha önce duyurulmuştu. İlk kez sezon ikiye bölünüyor. İlk yedi bölüm yayınlandıktan sonra dizi araya giriyor ve kalan yedi bölüm 20 Ocak'ta yayınlanmaya başlayacak.

* Kanalın hit dizilerinden Ray Donovan'ın yeni sezonunun 28 Ekim'de başlayacağı duyuruldu ve yeni tanıtımı yayınlandı. Dizinin hikayesi yeni sezonda New York'a taşındı.


* Kanalın gerçek hayat hikayesinden uyarlanan dizisi Escape At Dannemora, 18 Kasım'da başlayacak ve ilk tanıtımı yayınlandı. Projenin ülkemizde Digiturk bünyesinde yayınlanacağı daha önce duyurulmuştu.


* Jim Carrey'in uzun yıllar sonra televizyona geri dönüş yaptığı dizisi Kidding'ten yeni bir tanıtım yayınlandı.
BİZE YAZIN!
Ad
Soyad
e-mail
Mesajınız
GÖNDER