Netflix'in uyarladığı Chilling Adventures of Sabrina, 26 Ekim'de başlıyor

Netflix'in uyarladığı Chilling Adventures of Sabrina, 26 Ekim'de başlıyor
Archie Comics'in çizgi romanlarından Chilling Adventures of Sabrina'nın Netflix'te ekrana gelecek uyarlamasının yayın tarihi nihayet belli oldu. İki sezonluk onayı şimdiden alan dizi, 26 Ekim'de ilk sezon bölümleriyle ekranda olacak.

Yeni dizinin merkezinde Riverdale ile aynı evrenden Sabrina the Teenage Witch karakteri bulunuyor. Sabrina’nın korku ve büyücülük içeren esrarengiz hikayesi karanlık bir tonda anlatılacak ve 1996-2002 arasında yayınlanan komedi uyarlamasından daha farklı olacak. Yarı insan-yarı cadı olan Sabrina, bir yandan kendi doğasıyla mücadele ederken diğer yandan onu, ailesini ve insanlığı tehdit eden şeytani güçlerle karşı karşıya kalacak.

Dizinin başrolünde Mad Men dizisiyle bilinen Kiernan Shipka yer alıyor. Jaz Sinclair, Lucy Davis, Michelle Gomez, Miranda Otto ve Chance Perdomo gibi isimler de kendisine dizide eşlik ediyor. Hatta kadrodakilerden Davis, Hilda Hala'yı; Otto, Zelda Hala'yı, Sinclair ise Sabrina'nın en yakın arkadaşını canlandırıyor. Bunların dışında dizide kedi Salem de yer alacak.

Roberto Aguirre-Sacasa, Lee Toland Krieger, Greg Berlanti, Sarah Schechter ve Archie Comics'ten Jon Goldwater uyarlama dizide yapımcı olarak görev alacaklar.


BİZE YAZIN!
Ad
Soyad
e-mail
Mesajınız
GÖNDER