The Pier dizisi dünya prömiyerini MIPCOM 2018'da yapacak

The Pier dizisi dünya prömiyerini MIPCOM 2018'da yapacak
MIPCOM 2018'in programı belli olmaya devam ediyor. İki gün önce dünya prömiyeri yapacağı açıklanan Escape at Dannemora'nın ardından The Pier'in de dünya prömiyerini fuarda yapacağı duyuruldu.

Sezonu sekiz bölüm sürecek projeyi La Casa De Papel'in yaratıcıları Álex Pina ve Esther Martínez Lobato hazırladı. Dizi, İspanya'daki Movistar+ kanalında ekrana gelecek. Telefonica, Atresmedia Studios ve Vancouver Media'nın yapımcılığını üstlendiği The Pier'in çekimleri Valencia'da devam ediyor ve Aralık 2018'de tamamlanacak. Kadrosunda Álvaro Morte, Verónica Sánchez ve Irene Arcos gibi isimler yer alıyor.

The Pier'in hikayesi kocası Oscar'ın intiharıyla sarsılan mimar Alexandra'nın hikayesi üzerine kurulu. Alexandra, ölümün ardından kocasının Veronica isminde başka bir kadınla ilişkisi olduğunu, hatta çocuk yaptıklarını keşfediyor. Bunun ardından sahte bir isimle Veronica'ya yaklaşıp arkadaş olarak kocasının ikili hayatının gizemini çözmeye karar veriyor ve bir soruya cevap arıyor: O gece Oscar neden intihar etti?

Dünyanın önce gelen içerik fuarı MIPCOM, 15-18 Ekm tarihleri arasında Fransa'nın Cannes şehrinde düzenlenecek. The Pier ise prömiyerini 16 Ekim tarihinde düzenlenecek gösterimle gerçekleştirecek. Kadroda yer alan üç isim, Alex Pina ile birlikte Cannes'da yer alacaklar.BİZE YAZIN!
Ad
Soyad
e-mail
Mesajınız
GÖNDER