Jamie Oliver ve Kay Madati, MIPCOM 2018'de konuşmacı olarak yer alacak

Jamie Oliver ve Kay Madati, MIPCOM 2018'de konuşmacı olarak yer alacak
Geleneksel olarak her yıl Fransa'nın Cannes şehrinde düzenlenen içerik fuarı MIPCOM2018'in konuşmacıları belli olmaya devam ediyor. BBC Studios'un CEO'su Tim Davie ve AMC Networks'ün CEO'su Josh Sapan'ın ardından Jamie Oliver ve Kay Madati'nin yer alacağı da açıklandı.

Yazdığı yemek kitapları ve hazırladığı yemek kitaplarıyla sektörün önde gelen isimlerinden olan Oliver, 15 Ekim'de MIPCOM'a konuk olacak. Ünlü şef, televizyonun pozitif sosyal değişimdeki gücü, uzun vadeli umutları ve hırsları üzerine konuşacak. Sektördeki 20. yılını kutlayan Jamie Oliver, The Naked Chef, School Dinners, Jamie’s Kitchen to Sugar Rush, Jamie & Jimmy’s Friday Night Feast ve Jamie’s Quick and Easy Food gibi yapımlarla biliniyor.

16 Ekim'de #ContentIsHappening isimli programda konuşacak olan Kay Madati, Twitter'da içerik ortaklığı bölümünde çalışıyor ve daha önce BET Networks'ün dijital bölümünde görevliydi. Madati ise şirketin medya ve içerik yayıncılarıyla bir araya gelmek için dünya genelinde sarf ettiği efordan bahsedecek.

MIPCOM 2018, 15-18 Ekim tarihleri arasında düzenlenecek.BİZE YAZIN!
Ad
Soyad
e-mail
Mesajınız
GÖNDER