Hillary Clinton ve Colin Powell, Madam Secretary dizisine konuk oluyor

Hillary Clinton ve Colin Powell, Madam Secretary dizisine konuk oluyor
CBS kanalının politik draması Madam Secretary beşinci sezonunun ilk bölümünde üç önemli ismi ağırlayacak. 7 Ekim'de yayınlanacak giriş bölümüne Amerika'nın üç eski Dışişleri Bakanı konu olacak: Hillary Clinton, Colin Powell ve Madeleine Albright.

Dışişleri Bakanlığı yapan Elizabeth McCord'un politik kariyerini ve özel hayatını anlatan projede Elizabeth, önemli bir konuda üç isme danışacak. Eski bakanların yer aldığı bölümün çekimleri 11 Temmuz'da gerçekleştirildi.

Daha önce Madam Secretary'nin ikinci sezonuna konuk olan Albright, 1997-2001 yılları arasında Bill Clinton başkanlığında Dışişleri Bakanı olarak görev yapmış ve pozisyona seçilen ilk kadın olmuştu. Kendisi daha önce Parks and Recreation ve Gilmore Girls dizilerinde de yer aldı. 1997'de JAG'de görünen Powell, 2001-05 yılları arasında George W. Bush'un başkanlığı altında görev aldı. Hillary Clinton ise görevi 2009-2013 yılları arasında Barack Obama başkanlığında üstlendi. Ayrıca kendisi 2015'te Saturday Night Live'a, 2016'da Broad City'ye konuk oldu.

Madam Secretary, ülkemizde FOXLife kanalında ekrana geliyor.BİZE YAZIN!
Ad
Soyad
e-mail
Mesajınız
GÖNDER