Bu ay Netflix Türkiye’de neler var? – Ağustos 2018

Bu ay Netflix Türkiye’de neler var? – Ağustos 2018
The Innocents
Bu ay dizi, belgesel, film ve çocuk programlarından oluşan 42 Netflix orijinal yapımı, ayrıca 67 lisanslı içerik Netflix kataloğuna ekleniyor. Lisanslı içeriklerin listesini gelecek sayfada, ayın öne çıkan orijinal dizilerini aşağıda bulabilirsiniz.


OZARK
2. Sezon
31/08/18
Kartel, Snell’ler ve Langmor’ların hepsi Byrde’leri Ozarks’ta yarattıkları yeni yaşamı yok etmekle tehdit ettikleri için her taraftan tehlikeyle karşı karşıya.

17/08/18
Matt Groening’in bu animasyon dizisi, çok içen bir prenses, onun girişken elf yoldaşı ve kendi kişisel şeytanıyla başına gelen talihsizlikleri anlatıyor.

24/08/18
Ergen çift birlikte yaşamak için evlerinden kaçınca, sahip oldukları olağanüstü armağan, onları sonsuza dek bölmek için güçlü kuvvetler ortaya çıkarır.

10/08/18
Bu karanlık dizide, güzellik yarışması koçuna dönmüş gözden düşmüş bir medeni hukukcu, intikamcı ve sindirilmiş bir ergene avukatlık yapıyor.

72 DANGEROUS ANIMALS: ASIA
10/08/18
Keskin dişlerden, zehirli pençelere hepsi ölümcül silahlara sahipler. Ama hangi yaratık en acımasız olma tahtına sahip olacak?

LA CASA DE LAS FLORES
10/08/18
Bu kara mizah komedi dizisinde bir aile işletmesi olan çiçekçinin görünen mükemmel yüzü, işlevsiz sırları olan büyük karanlık yüzünü gizliyor.

24/08/18
Çaylak bir askeri sorgucu, gizli bir gözaltı merkezine gelir ve burada tutulan teröristlerin bir kısmının bu dünyadan olmadığını keşfeder.

MR. SUNSHINE (Haftalık)
04/08/18
1871 Shinmiyangyo olayından sonra kendisini ABD’de bulan genç bir çocuk, tarihi bir dönemeçte Kore’ye döner ve asil bir kadına aşık olur.


BİZE YAZIN!
Ad
Soyad
e-mail
Mesajınız
GÖNDER