Netflix'in yeni dizisi The Innocents 24 Ağustos'ta başlıyor

Netflix'in yeni dizisi The Innocents 24 Ağustos'ta başlıyor
24 Ağustos'ta tüm dünyada aynı anda sadece Netflix’te yayınlanacak The Innocents’ın afişi ve ilk tanıtımı yayınlandı. Yayınlanan fragmanı aşağıda, posteri gelecek sayfada bulabilirsiniz.

The Innocents Hakkında:

Ergenlik çağındaki Harry ve June, baskıcı ailelerinden uzaklaşmak için birlikte evden kaçar. Ancak bu sıradışı yolculukta kendileriyle ilgili keşfedecekleri şeyler, masum hayallerini rayından çıkarır. Ailelerinin her ikisinden de sakladığı sırlar ikilinin birbirine olan aşkını kırılma noktasına getirir. Sahip oldukları sıradışı özellikler ise kendilerini sonsuza dek ayırmak isteyen güçlerin niyetini ortaya çıkarır.

The Innocents Charlie Pattinson, Elaine Pyke ve Willow Grylls’in yönetiminde İngiltere merkezli New Pictures tarafından çekildi. Dizinin yapımcılığını Chris Croucher, yürütücü yapımcılığını ise Farren Blackburn (ile birlikte Charlie Pattinson, Elaine Pyke ve Willow Grylls) üstlendi. Blackburn ayrıca 8 bölümden altısının yönetmeni.

Dizide Sorcha Groundsell (Clique, Iona, Sleeping Lions) June karakterini, Percelle Ascott (Wizard vs. Aliens, The Weekend Movie) Harry karakterini, Guy Pearce (L.A. Confidential, Memento, The King’s Speech) ise Halvorson karakterini canlandırıyor.

BİZE YAZIN!
Ad
Soyad
e-mail
Mesajınız
GÖNDER