Yellowstone dizisi ikinci sezon onayını aldı

Yellowstone dizisi ikinci sezon onayını aldı
Amerika'nın kablolu kanallarından Paramount Network'te yayınlanan Yellowstone, kanaldan ikinci sezon onayını aldı.

Kevin Costner'ın başrolde olduğu proje, 20 Haziran'da başladığı yayın hayatına devam ediyor ve sezonu 10 bölüm sürecek. Elde ettiği reyting oranıyla yaz mevsiminin en çok izlenen dizisi olan projenin senaryosunu ve yapımcılığını Hell Or High Water ve Sicario filmleriyle tanınan, Oscar adaylığı da bulunan Taylor Sheridan üstlendi. Kevin Costner da projede yapımcı olarak yer alıyor.

Yellowstone, Amerika'nın en büyük arazilerinden birisine sahip John Dutton isimli bir adamı merkezine koyuyor. John; arazi ıslahı, yerliler veya Amerika'nın ilk ulusal parkı gibi nedenlerden dolayı sürekli rahatsızlık yaşamakta ve arazisini korumaya çalışıyor. İçme suyunun zehirlendiği, cinayetlerin haber olmadığı ve politikacıların satın alındığı bir dünyada Amerika'nın en iyi ve kötü tarafları bir ailenin gözlerinden anlatılıyor.

Drama dizisinin kadrosundaki Luke Grimes, John'un eski asker oğluna; Wes Bentley, John'un politikada kariyer düşünen avukat oğluna; Kelly Reilly, John'un zeki ve her zaman babasının yanında yer alan kızına ve Cole Hauser ise çiftliğin iş bitirici kovboyuna hayat veriyor.

Yellowstone'un ikinci sezonu 2019'da ekrana gelecek.


BİZE YAZIN!
Ad
Soyad
e-mail
Mesajınız
GÖNDER