Amazon'un yeni dizisi Tom Clancy’s Jack Ryan’ın resmi fragmanı ve posteri yayınlandı

Amazon'un yeni dizisi Tom Clancy’s Jack Ryan’ın resmi fragmanı ve posteri yayınlandı
Online yayın platformu Amazon'un ekrana getireceği Tom Clancy's Jack Ryan'ın resmi fragmanı ve posteri yayınlandı. 31 Ağustos'ta tüm bölümleriyle ekrana gelecek dizi başlamadan önce ikinci sezon onayını almıştı.

Dizi, Tom Clancy'nin romanlarından uyarlandı ve roman serisine dayanan bir film serisi de bulunuyor. Filmlerinde Alec Baldwin, Harrison Ford, Ben Affleck ve son olarak 2014'te Chris Pine'ın başrol oynadığı serinin dizisinin başrolünde John Krasinski yer alıyor. Abbie Cornish, Timothy Hutton, Wendell Pierce ve Ali Suliman ve Numan Acar'ın da kadrosunda yer aldığı Jack Ryan dizisinde Kaan Urgancıoğlu'nun yer almış olabileceğine dair bazı haberler çıkmıştı.

Lost'un patronlarından Carlton Cuse'un hazırladığı dizinin bölümleri birer saat sürecek. Jack Ryan tehlikeli bir göreve atanacak ve teröristlerin gizli iletişim sistemini çözmesi gerekecek. Böylece kendisini tehlikeli bir kumarın ortasında da bulacak. Yayınlanan resmi fragmanı aşağıda, posteri gelecek sayfada bulabilirsiniz.BİZE YAZIN!
Ad
Soyad
e-mail
Mesajınız
GÖNDER