Sense8'in final bölümü ve Marcella, 8 Haziran'da Netflix Türkiye'de!

Sense8'in final bölümü ve Marcella, 8 Haziran'da Netflix Türkiye'de!
Haziran yapımlarını ekrana getirmeye devam eden Netflix Türkiye, orijinal yapımlarla birlikte birçok lisanslı projeyi de hafta boyunca ekrana getirmeye devam edecek. İşte 8 Haziran'da yayına girecek orijinal yapımlar:

* Sense8: Son Bölüm

Sürükleyici dizinin finalinde, tutkular birbirine bağlı olan bu Sekiz kişinin ve en yakın düşmanlarının grubu kurtarmak ve düşmanlarını sonsuza kadar durdurmak için savaşırken gerilimi en yüksek seviyede yaşatıyor.

                 

* Marcella: 2. Sezon

Marcella hipnoterapi ile bayılma nöbetlerinin kökenine inerken, oğlu ise sıradışı bir M.O. İle öldürülen bir çocuğun katiline yönelik bir polis aramasında sıkışıp kalmıştır.

                  

* Ali's Wedding

Melbourne’da Irak doğumlu bir rahibin oğlu, söylediği beyaz yalanın kontrolden çıkmasıyla ailevi görevi ile kalbi arasında gidip gelir.

               

* Alex Strangelove

Lise son sınıf öğrencisi Alex Truelove ilk cinsel deneyimini yaşamaya karar vermesi sabırlı kız arkadaşı ve alaycı arkadaşlarında büyük bir heyecan yaratır.

 

* The Staircase

Bu belgesel serisi, 2001 yılında karısını öldürmekle suçlanan yazar Michael Peterson’un yüksek profilli cinayet olayına daha ayrıntılı bakmanızı sağlıyor.


* Treehouse Detectives

Amerika’daki opioid salgınının tam ortasında, dört adam hayatlarını yeniden keşfetmeye ve madde bağımlılığı ile geçen yıllardan sonra bozulan ilişkilerini onarmaya soyunuyor.

* The Hollow  

Gizemli kapılar, kafa karıştırıcı bilmeceler ve korkunç yaratıklarla dolu garip bir dünyada uyanan üç genç, eve dönüş yolunu bulmak için iş birliği yapıyor.

* Franco Escamilla: Por La Anécdota

Meksikalı stand-up sanatçısı Franco Escamilla, gerçek hayattan edindiklerini şakayla karışık bir şekilde anlatıyor - ve yeni bir şey için her şeyi yapmaya hazır.BİZE YAZIN!
Ad
Soyad
e-mail
Mesajınız
GÖNDER