Netflix, yeni orijinal yapımı The Staircase'in resmi fragmanını paylaştı!

 Netflix, yeni orijinal yapımı The Staircase'in resmi fragmanını paylaştı!
Netflix, yeni orijinal yapımı The Staircase’in resmi fragmanını paylaştı. Belgesel dizisinin üç yeni bölümü, 2004’te yayınlanan bölümleriyle birlikte 8 Haziran’da tüm dünya ile aynı anda Netflix’te gösterime giriyor.

The Staircase belgesel dizisi, eşi Kathleen’in evlerinde bir merdivenin altında ölü bulunmasının ardından onu öldürmekle suçlanan ve 16 yıl boyunca hukuki mücadele veren polisiye yazarı Michael Peterson’un hikayesini konu alıyor.

Kathleen’in 2001 yılında Kuzey Karolina’da gerçekleşen ölümünün ardından, Akademi Ödüllü belgesel film yapımcısı Jean-Xavier de Lestrade’nin alışılmadık bir şekilde davaya erişimine izin verilmiştir. Kathleen’in yerel halk için hem başarılı bir yazar hem de önemli bir figür olan eşi Michael, kısa sürede baş şüphelilerden biri haline gelir. De Lestrade, bu olağan dışı hikayenin tutuklama sürecinden hüküm verilmesine kadar her detayını adım adım takip ederek filme alır.

The Staircase, olağan dışı bir cinayet girişimini konu alan sürükleyici bir belgesel dizisi olmanın yanı sıra, günümüz Amerikan adalet sistemini de ele alan bir incelemedir.

Yayınlanan yeni tanıtımı aşağıda, ayrıca posterini gelecek sayfada bulabilirsiniz.

 
BİZE YAZIN!
Ad
Soyad
e-mail
Mesajınız
GÖNDER