Fauda: 2. Sezon ve Trollhunters, Netflix Türkiye ekranına geliyor!

Fauda: 2. Sezon ve Trollhunters, Netflix Türkiye ekranına geliyor!
Netflix, Mayıs ayını kapatmadan önce yine birçok orijinal yapımlar ve lisanlı içerikle izleyicilerin karşısında olacak.

22 Mayıs:

* Terrace House: Opening New Doors: 2. Kısım

Shion ve Tsubasa her geçen gün daha da büyüdükçe, Ami ve Takayuki'nin ilişkileri karmaşıklaşıyor ve yeni ev arkadaşları gruba katılıyor.

* Mob Psycho 100: 1. Sezon

Bir örgüt, alçakça bir amaç için Esperleri toplamaktadır. Güçlü psişik güçlere sahip olan Mob ise sadece kendi hayatının başkahramanı olmak ister.        

* Tig Notaro Happy To Be Here

Komedyen Tig Notaro, içsel şakalarını, komik anekdotları, ebeveynlik itirafları ve daha fazlasıyla dolu eğlenceli bir stand-up eşliğinde ortaya çıkarıyor.


23 Mayıs:

* Explained (23/5/2018)

Bu dizi, toplumsal sorunlardan cinsiyetler arasındaki farktan, jeopolitik politikalara kadar hayatımızı etkileyen güncel konuları gündeme getiriyor.

24 Mayıs:

* Fauda: 2. Sezon (24/5/2018)

Doron, intikam almak için onu hedef alan bir militanın gizli bir plan başlatmasıyla eski gizli birimi ile tekrar ekip kuruyor.


25 Mayıs:

* The Toys That Made Us: 2. Sezon 

Uyuşturucu savaşı asla bitmiyor. Kamera ekibi Indiana, Karayipler, Detroit ve Atlanta’da kaçakçıları, kullanıcıları ve emniyet teşkilatlarını takip ediyor.            

* Ibiza  

Harper'ın en iyi iki arkadaşı Barselona'ya yaptıkları iş seyahatinde bir araya geldiğinde ateşli bir DJ'e aşık olur.

* Steve Martin and Martin Short: An Evening You Will Forget for the Rest of Your Life

Komedi ikonları Steve Martin ve Martin Short, şov dünyasındaki ve stand-up'daki efsanevi yaşamlarıyla ilgili müzikal eskizler ve konuşmalar için bir araya geldi.      

* Trollhunters: 3. Kısım

Son bölüm başladığında, hem trollerin hem de insanların kaderi dengede kalıyor. Gunmar dünyayı karanlıktan kurtarmayı başaracak mı?


26 Mayıs:

* Sara's Notebook (26/5/2018)

Bir kadın, onu hain, savaşla parçalanmış Congolese ormanının derinliklerine getiren kaybolan kız kardeşini aramak için can atıyor.BİZE YAZIN!
Ad
Soyad
e-mail
Mesajınız
GÖNDER