Türkiye Gençlik Ödülleri'nden Star Tv'ye ödül yağmuru!

Türkiye Gençlik Ödülleri'nden Star Tv'ye ödül yağmuru!
MCD Gençlik Kulübü, MCD Gençlik Ajansı ve Dünya Gençlik Politikaları Derneği tarafından organize edilen “Gençlik Otobüsü” projesi kapsamında düzenlenmekte olan “Türkiye Gençlik Ödülleri” dün gece sahiplerini buldu.
 
6.0720,22 oy kullanılarak pek çok marka ve başarılı ismi "En İyi" ödülü ile buluşturan Türkiye Gençlik Ödülleri töreni, dün gece TİM Show Center’da gerçekleşti.
 
Geçtiğimiz sene de aynı ödülü alan Star TV, Türkiye'nin "En İyi TV Kanalı" seçildi, geçtiğimiz hafta gerçekleşen Altın Palmiye Ödülleri'nde kazandığı "Yılın TV Kanalı" ödülü ile sezondaki başarısını taçlandırdı.
 
En İyi Tv Kanalı ödülünü Star TV adına, Star Pazarlama Direktörü Arzu Haksun Güvenilir aldı.
 
Fazilet Hanım ve Kızları Yılın En İyi Dizisi Seçildi!
 
Cumartesi akşamlarının vazgeçilmez dizisi Fazilet Hanım ve Kızları, En İyi Dizi Film ödülüne layık görülürken, Çağlar Ertuğrul En İyi Erkek Dizi Oyuncusu, Deniz Baysal En İyi Kadın Dizi Oyuncusu, Afra Saraçoğlu ise En İyi Yardımcı Kadın Dizi Oyuncusu oldu.
 
Görkem Sevindik’e ödül!
 
Üst üste kazandığı gün birincilikleri ile Pazartesi geceleri seyirciyi Star ekranı başına çeken "SÖZ" dizisindeki oyunculuğu beğeni kazanan Görkem Sevindik En İyi Yardımcı Erkek Dizi Oyuncusu ödülünü almaya hak kazandı.
 
En İyi Senarist: Meriç Acemi
 
Sezonun fark yaratan ve hakkında çok konuşulan projesi Ufak Tefek Cinayetler ile adından söz ettiren başarılı senarist Meriç Acemi gecede En İyi Senarist ödülü aldı.
 
Sezonda başarılı işlere imza atan Star, yaz döneminde de iddialı projelerle bu başarısını sürdürmeye hazırlanıyor.BİZE YAZIN!
Ad
Soyad
e-mail
Mesajınız
GÖNDER