Jennifer Love Hewitt, 9-1-1'in 2. sezon kadrosuna katıldı

Jennifer Love Hewitt, 9-1-1'in 2. sezon kadrosuna katıldı
FOX kanalının ikinci sezonuyla sonbaharda ekrana dönecek dizisi 9-1-1'ın kadrosuna Jennifer Love Hewitt katıldı.

9-1-1, Amerika’daki polis, itfaiyeci veya paramedik gibi acil durumlara ilk müdahale eden görevlilerin zorlu hayatını anlatan, bölümlük vakalara dayalı bir drama. Ryan Murphy ve Brad Falchuk imzası taşıyan FOX dizisinin ilk sezonunda başrollerde Connie Britton, Angela Bassett ve Peter Krause yer aldı. Ancak anlaşması tek sezonluk olan Britton'ın gelecek sezonda ana kadro oyuncusu olarak yer alması beklenmiyor, konuk olup olmayacağı ise henüz belli değil.

Hewitt, Evan “Buck” Buckley (Oliver Stark) karakterinin kız kardeşi Maddie'yi canlandıracak ve 911 operatörü olarak yeni bir kariyere başlayacak. Böylece 911 operatörü olan Britton'ın karakteri Abby'nin boşluğunun doldurulacağı düşünülüyor.

Aktristin kariyerinde Party of Five, The Client List, Ghost Whisperer ve Criminal Minds gibi diziler de yer almakta. Connie Britton, yakında Dirty John dizisiyle ekranda olacak. Ayrıca 9-1-1, ülkemizde FOXLIFE kanalında ekrana geliyor, gelecek sezonu ise FOX'ta sonbaharda pazartesi günleri yayınlanmaya başlayacak.


BİZE YAZIN!
Ad
Soyad
e-mail
Mesajınız
GÖNDER