13 Reasons Why ve Cargo 18 Mayıs'ta Netflix Türkiye'de!

13 Reasons Why ve Cargo 18 Mayıs'ta Netflix Türkiye'de!
Netflix Türkiye orijinal yapımlarını ekrana getirmeye devam ediyor. 18 Mayıs'ta da yeni yapımlarla izleyici karşısında olacak ve hafta boyu lisanslı birçok içeriği de ekrana getirecek.

* 13 Reasons Why: 2. Sezon

Ölmek İçin On Üç Sebep’in ikinci sezonu Hannah'ın ölümünden sonra olanları ve karakterlerimizin yaşananların ardından toparlanma sürecini konu alıyor. Liberty Lisesi yargılanmaya hazırlanmaktadır, ancak birileri Hannah'nın ölümünü saran gerçeği saklamak için hiçbir şeyden vazgeçmez. Liberty Lisesi mahkemeye gitmeye hazır fakat birisi Hannah’nın ölümüne dair gerçekleri saklamak için her şeyi göze alır. Gerçeği ortaya sunan polaroidleri bulan Clay ve sınıf arkadaşları, rahatsız edici sırları ve bunları saklamak için  yapılanları öğrenir.

Ölmek İçin On Üç Sebep'in 2. sezonu ilk sezonun ardından akıllarda kalan soruları yanıtlıyor. Jessica yaşadığı olayın ardından nasıl toparlanıyor? Bryce adalete teslim edilecek mi? Clay, Hannah'ın yıkıcı kaybının üstesinden nasıl gelecek? Alex'e ne oldu? Tyler yaşadıklarıyla nasıl başa çıkacak ve ne gibi kararlar alacak?

* Cargo (Film)

Şiddetli bir pandeminin ardından kırsal Avustralya'da bulunan enfekte olmuş bir baba, umutsuz bir şekilde bebeğine yeni bir ev ve onu kendi değişen doğasından korumak için bir yol arıyor.

* Catching Feelings (Film)

Bir Johannesburg profesörü ve gazeteci karısı, ünlü, zorlayıcı bir yazarın hayatlarına girmesiyle ilişkilerini yeni yollarla test ediyor.

 
BİZE YAZIN!
Ad
Soyad
e-mail
Mesajınız
GÖNDER