Kate Walsh, The Umbrella Academy'nin kadrosunda da yer alacak

Kate Walsh, The Umbrella Academy'nin kadrosunda da yer alacak
18 Mayıs'ta ikinci sezonuyla ekrana gelecek 13 Reasons Why ile ekranda olacak Kate Walsh, Netflix'in yeni dizilerinden The Umbrella Academy'nin kadrosunda da yer alacak.

Gerard Way (My Chemical Romance) ve Gabriel Bá tarafından yaratılan çizgi roman serisi The Umbrella Academy'nin oyuncularla çekilecek dizisi 10 bölüm sürecek. Universal Cable Productions ve Dark Horse Entertainment'ın yapımcısı olacağı dizinin yürütücülüğünü Steve Blackman (Fargo, Altered Carbon) üstlendi. Kadrosunda Ellen Page, Tom Hopper, Emmy Raver-Lampman, David Castaneda, Robert Sheehan ve Aidan Gallagher da yer alıyor.

The Umbrella Academy, birbiriyle pek anlaşamayan ve Umbrella Academy olarak adlandıran süper kahramanlardan oluşan bir ailenin hikayesini anlatıyor. Monocle, Spaceboy, the Kraken, the Rumor, the Séance, Number Five, the Horror ve the White Violin, farklılıklarına rağmen babalarının gizemli ölümünün sırrını çözmek için bir araya geliyorlar.

Page, White Violin olarak bilinen Vanya Hargreeves'i canlandıracak. Hopper (Black Sails, Game of Thrones) grubun lideri konumundaki Spaceboy'u; Raver-Lampman (Hamilton) The Rumor'u; Castaneda (End Watch) The Kraken'i; Sheehan (Fortitude, Misfits) The Séance'i; Gallagher ise Number Five'ı canlandıracak.

Yeni katılan Walsh, The Handler isminde gizemli bürokratik bir şirketin liderini oynayacak.BİZE YAZIN!
Ad
Soyad
e-mail
Mesajınız
GÖNDER