Twilight'ın yaratıcısı Stephenie Meyer'ın yeni dizisi The Rook'un kadrosu açıklandı

Twilight'ın yaratıcısı Stephenie Meyer'ın yeni dizisi The Rook'un kadrosu açıklandı
Starz kanalının Twilight'ın yaratıcısı olarak bilinen Stephenie Meyer'ın arkasında olduğu The Rook isimli yeni bir diziye onay verdiğini geçtiğimiz temmuz ayında duyurmuştuk

Yeni projenin kadrosu duyuruldu: Emma Greenwell (The Path), Joely Richardson (Nip/Tuck), Olivia Munn (The Newsroom), Adrian Lester (Hustle), Ronan Raftery (Fantastic Beasts and Where to Find Them), Catherine Steadman (Downton Abbey) ve Jon Fletcher (Genius).

Doğaüstü gerilim türündeki dizi, Daniel O’Malley'in aynı isimli romanından uyarlanıyor. Roman, unutkanlık sorunuyla London Park'ta uyanan ve çevresinde hepsi deri eldiven giymiş ölüler bulunan genç bir kadının hikayesini anlatıyor. Doğaüstü güçler tarafından takip edilen, kendine özel güçleri olan bu kadın, hafızasını çalanlar başladığı işi bitirmeden geçmişini ortaya çıkarmalı, Britanya'nın en gizli ve doğaüstü birimindeki pozisyonunu da devam ettirmeli.

Bahsi geçen genç kadın Myfanwy Thomas'ı Emma Greenwell canlandıracak; gizli birim The Checquy'ın başındaki Lady Farrier'i Richardson oynayacak.

Munn, eski aşkının ölümünü araştıran Checquy'ın soruşturmasına dahil olan doğa üstü güçlere sahip istihbarat memuru Monica Reed'i canlandıracak. Lester, Farrier'in karizmatik yardımcısı Conrad Grantchester'ı canlandıracak. Dört Gestalt kardeşten Robert ve Eliza'yı Ronan Raftery ile Catherine Steadman; ikizler Teddy ve Alex'i Jon Fletcher oynayacak.

Meyer projede yapımcılık görevini üstlendi; Stephen Garrett (The Night Manager) ise yürütücü yapımcı olarak yer aldı. Dizinin bu yıl kanalda yayına girmesi, Lionsgate'in ise dağıtımcılığını üstlenmesi bekleniyor. Sezon 10 bölüm sürecek.BİZE YAZIN!
Ad
Soyad
e-mail
Mesajınız
GÖNDER