NBC, 2018-2019 sezonu için iki dramaya onay verdi: The Village ve The Enemy Within

NBC, 2018-2019 sezonu için iki dramaya onay verdi: The Village ve The Enemy Within
NBC, 2018-2019 sezonu için iki yeni diziye onay verdiğini açıkladı.

The Enemy Within: Jennifer Carpenter (Dexter, Limitless) ve Morris Chestnut'ın (Rosewood, V) başrolünde yer alacağı yeni drama dizisi. Kadroda Raza Jaffrey ve Kelli Garner da yer alıyor, Gotham'ın baş yapımcısı Ken Woodruff hazırlıyor. Yapımcılar bir dönem NBC'de çalışan Vernon Sanders ve Universal TV.

Eski CIA ajanı Erica Wolfe (Carpenter), ele geçirdiği gizli bilgileri eski bir Rus ajanına verdiğinden dolayı modern zamanın en nefret edilen vatan haini olarak biliniyor. FBI ajanı Will Keaton (Chestnut), ülkeyi tehdit eden tehlikeli bazı olayları önlemek için Erica'yı kaldığı federal hapishaneden çıkartıyor. Üstelik nişanlısı, Erica'nın yaptıkları nedeniyle hayatını kaybetmiş.

Pilot bölüm onayı şubat ayında gelmişti.

The Village: Kadrosunda Michaela McManus, Grace Van Dien, Moran Atias, Warren Christie ve Lorraine Toussain gibi isimler bulunuyor. Brooklyn'de bir apartmanda yaşayan farklı yaş, ırk, kültür ve yaşam stiline sahip insanların hayatı anlatılacak: Hemşirelik yapan bekar bir anne, savaş gazisi, oğluyla kaçak olarak ülkede bulunan bir göçmen. Mike Daniels (Shades of BlueThe Brave) projenin baş yapımcısı olarak görev alacak.

NBC, gelecek sezon için ilk olarak medikal drama New Amsterdam'a onay verdi.BİZE YAZIN!
Ad
Soyad
e-mail
Mesajınız
GÖNDER