NBC'den yeni bir medikal drama geliyor: New Amsterdam

NBC'den yeni bir medikal drama geliyor: New Amsterdam
Yeni sezon hazırlıklarının devam ettiği Amerika'da ulusal kanallardan NBC, yeni bir diziye onay verdiğini duyurdu. Medikal drama türündeki New Amsterdam, Dr. Eric Manheimer’ın anılarından oluşan Twelve Patients: Life & Death at Bellevue Hospital'dan uyarlandı.

Amerika'nın en eski umuma açık hastanesi Bellevue'ye dayanan dizinin başrolünde The Blacklist ve 90210 ile bilinen Ryan Eggold yer alacak. Aktör, dizinin merkezindeki enstitünün yeni müdürü Dr. Max Goodwin'i canlandıracak.

Yoluna çıkan bürokrasiyi yenmek ve özel bakım sağlamak amacıyla yola çıkan Goodwin, hayırı cevap olara kabul etmeyen ve istediğini almadan durmayan birisidir. Ayrıca yeterli kaynak ve çalışan olmasa da Ebola hastalarını, Rikers tutuklularını ve A.B.D. başkanını tek bir çatı altında tedavi eden hastaneyi eski günlerine döndürmeye kararlıdır.

Yeni dizinin yayın zamanı belli olmasa da sonbaharda ekrana gelmesi bekleniyor. Dramanın kadrosunda Freema Agyeman, Janet Montgomery, Jocko Sims, Anupam Kher ve Tyler Labine de yer alıyor. David Schulner, projeyi yazacak ve baş yapımcılığını üstlenecek.
BİZE YAZIN!
Ad
Soyad
e-mail
Mesajınız
GÖNDER