The Sinner'ın ikinci sezonunun başrolü belli oldu

The Sinner'ın ikinci sezonunun başrolü belli oldu
USA Network kanalının ilk sezonuyla büyük beğeni toplayan dizisi The Sinner'ın ikinci sezonunun başrolü belli oldu. The Leftovers ve Fargo dizileriyle bilinen Carrie Coon, antoloji türündeki dizinin yeni sezon kadrosuna katıldı.

Cora Tannetti davasının ardından Dedektif Harry Ambrose (Bill Pullman) yeni bir dava için New York'un kırsal bir bölgesine çağırılır. 11 yaşındaki bir erkek çocuk çifte cinayet işlemiştir ve ortada hiçbir neden yoktur. Ambrose konuyu araştırdıkça bölgedeki pek çok karanlık sırrı keşfeder ve sırlarını korumak için her şeyi yapabilecek insanlarla karşı karşıya kalır.

Coon, zorlu ve gizemli Vera'yı canlandıracak. Vera, kendi isteklerini gerçekleştirmekle yönettiği toplumun ideallerini gerçekleştirmek arasında bocalayan birisi.

The Sinner'ın ilk sezonunun başrolünde Jessica Biel yer almış ve Altın Küre adaylığı kazanmıştı. Ancak aktrist yeni sezonda oyuncu olarak yer almayacak ve yapımcı kadrosunda bulunacak. The Sinner'ın gelecek sezonu ağustos ayı içinde başlayacak. Kadroda Heather isimli bir dedektifi oynayan Natalie Paul (The Deuce) ve Heather'ın yıllar önce kaybolan lise arkadaşı Hannah Gross (Mindhunter) da yer alıyor.

BİZE YAZIN!
Ad
Soyad
e-mail
Mesajınız
GÖNDER