Andrea Riseborough ve Dane DeHaan, Amazon'un yeni dizisi ZeroZeroZero'nun kadrosunda

Andrea Riseborough ve Dane DeHaan, Amazon'un yeni dizisi ZeroZeroZero'nun kadrosunda

İtalyan suç draması Gomorrah'ın arkasındaki ekibin online yayın platformu Amazon için hazırladığı yeni dizi ZeroZeroZero'nun prodüksiyonunun başlamasıyla kadrosu resmen duyuruldu.

Andrea Riseborough (The Death of Stalin), Dane DeHaan (Valerian), Gabriel Bryne (The Usual Suspects) ve Harold Torres'in (Gonzalez: Falsos Profetas) başrolünde olduğu suç draması altı şehirde ve altı dilde çekilecek, gelecek yıl ekrana olacak. Sky, Canal+ ve Amazon'ın ortak yapımı olan proje, Gomorrah'ın senaryosunu kaleme alan Roberto Saviano'nun kitabından uyarlama ve başında Stefano Sollima bulunuyor.

ZeroZeroZero, uluslarası kokain imparatorluğunu, onun global ölçüde politik ve ekonomik etkilerinin hikayesini eş derecede güce aç ve vahşi suçlular üzerinden anlatacak. Dünyanın en fazla dağıtılan ürününün kontrolü için savaşan yozlaşmış iş adamları, Meksikalı karteller, mafyalar ile birlikte sürekli değişen aile dinamikleri dizide kendisine yer bulacak.

Dizi Avrupa ve Afrika'nın Fransızca konuşulan bölgelerinde Canal+'ta,; İtalya, İngiltere, İrlanda, Almanya ile Avusturya'da Sky'da ve A.B.D., Kanada, Latin Amerika ve İspanya'da Amazon'da yayınlanacak. Uluslararası satışlarını ise StudioCanal üstlendi.


BİZE YAZIN!
Ad
Soyad
e-mail
Mesajınız
GÖNDER