Benedict Cumberbatch'in yeni dizisi Patrick Melrose'un afişi ve yeni tanıtımı yayınlandı

Benedict Cumberbatch'in yeni dizisi Patrick Melrose'un afişi ve yeni tanıtımı yayınlandı
Sherlock ve Doctor Strange ile tanınan Benedict Cumberbatch'in yeni dizisi Patrick Melrose'un afişi ve yeni tanıtımı yayınlandı

Showtime ve Sky Atlantic kanallarında yayınlanacak ve beş bölüm sürecek olan dizi, Edward St. Aubyn tarafından yazılan yarı otobiyografik seriye dayanıyor. Hikayenin merkezinde travmatik bir çocukluk geçirmiş, zengin ve komik playboy Patrick Melrose karakteri bulunuyor. Dizinin her bölümü serinin bir kitabı üzerine kurulu olacak ve 12 Mayıs'ta başladıktan sonra her gün bir bölümü yayınlanacak.

Oscar adaylığı bulunan ünlü oyuncu Jennifer Jason Leigh, Anna Madeley (The Crown) ve Hugo Weaving (The Matrix) de dizinin kadrosunda yer alıyor. Weaving ana karakterin oğluna gençliğinde kötü davranan babasını, Leigh bunu görmezden gelen annesini canlandırırken Madeley ise karakterin eşini canlandırmakta. Benedict Cumberbatch, dizide yapımcı olarak da yer alıyor.

Patrick Melrose'dan geçtiğimiz ay da yeni bir tanıtım gelmişti. Dizinin yeni tanıtımının videosunu aşağıda, posterini gelecek sayfada bulabilirsiniz.BİZE YAZIN!
Ad
Soyad
e-mail
Mesajınız
GÖNDER