Benedict Cumberbatch'in yeni dizisi Patrick Melrose 12 Mayıs'ta başlıyor

Benedict Cumberbatch'in yeni dizisi Patrick Melrose 12 Mayıs'ta başlıyor
Sherlock sayesinde geniş bir kitle tarafından tanınan ve sevilen Benedict Cumberbatch'in yeni dizisi Patrick Melrose, 12 Mayıs'ta başlıyor.

Showtime ve Sky Atlantic kanallarında yayınlanacak ve beş bölüm sürecek olan dizi, Edward St. Aubyn tarafından yazılan yarı otobiyografik seriye dayanıyor. Hikayenin merkezinde travmatik bir çocukluk geçirmiş, zengin ve komik playboy Patrick Melrose karakteri bulunuyor. Dizinin her bölümü serinin bir kitabı üzerine kurulu olacak. Dizilerini normalde pazar akşamları yayınlayan Showtime, cumartesi günleri de dizi yayınlama kararı aldı ve açılışı bu diziyle yapacak. Patrick Melrose'un bölümleri peş peşe yayınlanarak beş akşam içerisinde tamamlanacak. 

Oscar adaylığı bulunan ünlü oyuncu Jennifer Jason Leigh, Anna Madeley (The Crown) ve Hugo Weaving (The Matrix) de dizinin kadrosunda yer alıyor. Weaving ana karakterin oğluna gençliğinde kötü davranan babasını, Leigh bunu görmezden gelen annesini canlandırırken Madeley ise karakterin eşini canlandırmakta. Benedict Cumberbatch, dizide yapımcı olarak da yer alıyor.
BİZE YAZIN!
Ad
Soyad
e-mail
Mesajınız
GÖNDER