Nicole Kidman ve HBO yeniden bir arada: The Undoing

Nicole Kidman ve HBO yeniden bir arada: The Undoing

Nicole Kidman ve David E. Kelley, HBO ile olan ilişkilerini devam ettiriyorlar. Kanal, The Undoing isimli yeni bir diziye onay verdiğini duyurdu. Limitli dizi olan proje, Jean Hanff Korelitz'in You Should Have Known romanından uyarlanacak. Diziyi romandan David E. Kelly uyarlayacak.

Kelley, Kidman'a pek çok ödül kazandıran HBO dizisi Big Little Lies'ı da aynı isimli romandan uyarlayarak ekrana getirmişti. Psikolojik gerilim türündeki kitap, Grace Sachs karakteri üzerine kurulu.

İlk kitabını yayınlamak üzere olan başarılı terapist Grace'in iyi bir eşi ve genç bir oğlu vardır. New York'ta devam ettirdikleri düzgün hayatları bir anda sarsılır: Korkunç bir ölüm, kayıp bir koca, ortaya çıkan birçok gerçek. Bu zamana kadar kocasını tanıdığını düşünen Grace, sahip olduğu hayatı yıkıp kendisi ve çocuğu için yenisini kurmalıdır.

Yeni proje için yönetmen arayışı devam ediyor. Big Little Lies'ın oyuncularından Reese Witherspoon'ın Kerry Washington'la başrolü üstleneceği yeni projesi Little Fires Everywhere online yayın platform Hulu'da yayınlanacak. Big Little Lies'ın ikinci sezon hazırlıkları ise devam ediyor ve gelecek yıl yayına girecek.BİZE YAZIN!
Ad
Soyad
e-mail
Mesajınız
GÖNDER